نسخه چاپی

پیش بینی نوباوه از كاندیداهای ریاست جمهوری

عکس خبري -پيش بيني نوباوه از کانديداهاي رياست جمهوري

یك عضو شورای مركزی فراكسیون اصولگرایان مجلس با بیان این كه هنوز فرد قوی در عرصه رقابت انتخاباتی ورود پیدا نكرده است گفت: برخی از كاندیداها برای تبلیغات برای آینده كاریشان و كسب شهرت وارد عرصه رقابت شده‌اند و آن‌ها می‌دانند كه هیچ جایگاهی برای تكیه بر صندلی ریاست جمهوری ندارند.


به گزارش نما، بیژن نوباوه اظهار کرد: افرادی که تا کنون به عنوان کاندیدا در عرصه رقابت ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده‌اند نظرشان محترم است و می‌توانند فضای انتخابات را گرم کنند اما بنده اساسا تا کنون ظهور و بروز جدی را در این عرصه نمی‌بینم.

او توضیح داد: ایام عید فرصتی است برای ارتباط بیشتر افراد با مردم که شاید کاندیداهایی که تا کنون خود را معرفی کرده‌اند می‌خواهند از این فضا به نفع خود استفاده کنند با این وجود من هنوز فرد قوی را ندیده‌ام که بتواند فکر جمعی را به سمت خود متمرکز کند. فکر می‌کنم هنوز فضای واقعی ریاست جمهوری شکل نگرفته است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: برخی از کاندیداهایی که خود ر ا برای رقابت ریاست جمهوری معرفی کرده‌اند افرادی هستند که حتی جایگاهی در انتخابات مجلس نداشته‌اند بنابراین طبیعی است که این افراد در انتخابات ریاست جمهوری نیز حرفی برای گفتن نداشته باشند.

نوباوه افزود: در شرایطی که قرار است مردم به یک فرد جامع برای کسب پست ریاست جمهوری رای دهند طبیعتا افراد نیم بند در این عرصه جایگاه و توفیقی نخواهند داشت.

وی یادآور شد: این رویه در بسیاری از کشورها وجود دارد که افراد برای کسب شهرت خود را به عنوان کاندیدا مطرح می‌کنند بر این اساس حرکت زودهنگام کنونی برخی‌ها برای طرح نام خود به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری را تنها می‌توان به عنوان گام‌های تبلیغاتی خاص تعبیر کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس توضیح داد: شاید این افراد می‌خواهند با پیدا کردن شهرت در آینده وارد مجلس شوند و یا این که با کنار کشیدن به نفع کاندیدای خاصی به دنبال پست وزیر و یا معاونی هستند. در واقع آن‌ها می‌خواهند جایگاهی در آینده برای خود به‌دست آورند.

نوباوه هم‌چنین پیش‌بینی کرد که طبق فضای موجود اصولگرایان حداکثر با سه کاندیدا وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شوند. او در ادامه با تاکید بر این که مردم با نگاهی منطقی فرد مورد نظر برای تصدی پست ریاست جمهوری ر ا انتخاب می‌کنند، گفت: تجربه انتخابات مجلس نهم نشان داد که با وجود چند فهرست در بین اصولگرایان، مردم با نگاهی منطقی کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کردند. طبیعتا این رویه در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز تکرار خواهد شد.

۱۳۹۲/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...