نسخه چاپی

يك روز بعد ار بيانات روشنگرانه رهبر انقلاب صورت گرفت

ارسال گسترده پیامك‌های اختلافی از سوی عناصر یك گروه خاص

در این پیامك كه در سه محور تنظیم شده است، برخی از اصولگرایان با تفسیر وارونه بیانان رهبر انقلاب منكوب و از دایره انقلاب و اصولگرایی خارج شمرده شده و سپس نتیجه گیری شده است كه رهبر انقلاب نظر یك گروه سیاسی خاص را تایید كرده اند!

در شرایطی که مقام معظم رهبری در بیانات دیروز خود در حرم مطهر رضوی به صراحت از منتسب کردن برخی نظرات به رهبری و ارسال پیامک های سودجویانه سیاسی ابراز نارضایتی کردند،عناصر یک گروه سیاسی خاص که پرونده آشوب و تشنج هوادارانشان در حال بررسی است ،اقدام به ارسال پیامک هایی در تفسیر سخنان دیروز رهبر انقلاب و ایراد تهمت هایی به شخصیت های اصولگرا و نامزدها انتخابات آتی کردند.

در این پیامک که در سه محور تنظیم شده است، برخی از اصولگرایان با تفسیر وارونه بیانات رهبر انقلاب منکوب و از دایره انقلاب و اصولگرایی خارج شمرده شده و سپس نتیجه گیری شده است که رهبر انقلاب نظر یک گروه سیاسی خاص را تایید کرده اند!
این اقدامات غیر اخلاقی و سودجویانه در حالی انجام می شود که رهبر حکیم انقلاب در سخنرانی دیروز خود به صراخت فرمودند:
رهبری، یك رأی بیشتر ندارد. بنده‌ی حقیر مثل بقیه‌ی مردم، یك رأی دارم؛ این رأی هم تا وقتی كه در صندوق انداخته نشود، هیچ كس از آن مطّلع نخواهد بود. حالا ممكن است آن كسانی كه صندوق دست آنها است، بعد باز كنند، خط اين حقير را بشناسند، بفهمند بنده به چه كسی رأی دادم؛ اما تا قبل از رأی دادن، كسی مطّلع نخواهد شد. اينجور نيست كه كسی بيايد نسبت بدهد كه رهبری نظرش به فلان است، به بهمان نيست. اگر چنين نسبتی داده شد، اين نسبت درست نيست. البته اين روزها با اين وسائل عجيبِ رسانه‌ايِ كنونی ــ‌ اين پيامكها و امثال اينها ــ متأسفانه حرفهای گوناگون، نسبتهای گوناگون به اشخاص گوناگون، رواج دارد. گاهی ممكن است يك نفر هزاران پيامك بفرستد. برای من گزارش دادند كه ممكن است در ايام انتخابات، روزی چند صد ميليون پيامك رد و بدل شود. مراقب باشيد، تحت تأثير اين چيزها قرار نگيريد؛ نگاه كنيد، تشخيص بدهيد، اصلح را بشناسيد و برای ادای تكليف، اسم او را به صندوق رأی بيندازيد.

۱۳۹۲/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...