نسخه چاپی

پاسخگویی تلفنی به نیازهای گردشگران

سامانه تلفنی و پیامكی 137شهرداری تهران در طول تعطیلات نوروز سال 1392 به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و اطلاع‌رسانی به شهروندان و مسافران «مهمان طهران» خواهد بود.

به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگاران ، دوره‌ای توجیهی برای 120 نفر از پاسخ‌دهندگان سامانه 137 برگزار شده تا در طول تعطیلات نوروز امسال این سامانه آمادگی کاملی برای پاسخگویی به گردشگران و تهران‌گردان داشته‌باشند.
سامانه تلفنی 137 شهرداری تهران وظیفه راهنمایی گردشگران تهرانی برای استفاده از تورهای گردشگری شهر تهران را بر عهده دارد .
16 رینگ نیم‌روزه گردشگری توسط ستاد گردشگری نوروزی شهر تهران پیش‌بینی شده‌است که توسط مجریان متنوع و معتبر طرف توافق ستاد برگزار خواهند شد.
مسافران و گردشگرانی که قصد دارند از این تورها استفاده کنند، از روز یکم فروردین ماه می‌توانند پس از مراجعه به بیش از 100 ایستگاه اطلاع‌رسانی سطح شهر و تهیه بسته گردشگری نوروزی پس از تماس با شماره تلفن 137 از مبادی حرکت، ساعت‌های برگزاری و شماره تماس و نحوه استفاده از تور با خبر شوند.
برای مثال یک خانواده چهار نفره می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین ایستگاه اطلاع‌رسانی گردشگری نوروزی در سطح شهر تهران و خریداری یک بسته گردشگری نوروزی با مبلغ 5000 تومان ، با استفاده از نقشه موجود در این بسته یکی از مسیرهای شانزده‌گانه گردشگری مد نظر خود را که پشت این نقشه با جزییات کامل چاپ شده‌اند، انتخاب کنند.
بعد از انتخاب مسیر با شماره تلفن 137 تماس بگیرند و پس از شنیدن پیام ویژه نوروزی سامانه عدد 2 را شماره‌گیری کنند و نهایتا اطلاعات مورد نظر در مورد مسیر انتخاب شده، شامل مبادی حرکتی اتوبوس‌ها و ساعت حرکت اتوبوس‌های وی‌آی‌پی تور را دریافت کند و شماره تماس نزدیک‌ترین مجری تور را برای ثبت‌نام دریافت کنند.
همچنین در طول تعطیلات نوروز امسال سامانه 137 از طریق پیامک هم پاسخگوی مسافران و گردشگران تهرانی خواهد بود.
این سامانه از اولین روز سال نو به گردشگرانی که به شماره سامانه پیامکی 137 با شماره 3000137 پیامک خالی ارسال کنند اطلاعات لازم برای گردشگران را ارسال خواهد کرد.

۱۳۹۲/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...