نسخه چاپی

مهدوی‌كیا چرا در 90 گریه كرد؟

عکس خبري -  مهدوي‌کيا چرا در 90 گريه کرد؟

كاپیتان تیم پرسپولیس درباره اشكهایش دربرنامه هفته قبل 90 و ارتباطش با یحیی گل محمدی توضیح داد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، مهدی مهدوی‌کیا در ابتدا با اشاره به فرا رسیدن سال جدید گفت: سال نو را به همه هموطنان عزیر به خصوص هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. سلامتی و تندرستی را برای همه آرزو دارم و قهرمانی و سربلندی را برای پرسپولیس و هوادرانش. ما امسال تلاش خود را مضاعف می‌کنیم تا پرسپولیس از این فرصت طلایی استفاده کرده و با کسب قهرمانی در جام حذفی به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا به لیگ قهرمانان بازگردد.

مهدوی‌کیا درباره دور جدید تمرینات پرسپولیس، تصریح کرد: برای سفری چند روزه به اتفاق خانواده به شمال کشور آمده‌ام اما فردا در اولین جلسه در تمرین تیم حتما حضور خواهم یافت. من هم همچون سایر اعضای تیم عزم خود را جزم کرده‌ام تا به تیم کمک کرده و سهمی هر چند ناچیز برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی داشته باشم. در این راه هر کاری از دستم بیاید برای موفقیت تیم انجام خواهم داد و تلاش می‌کنم در تیم به یحیی کمک کنم.

کاپیتان پرسپولیس درباره خداحافظی و اشک‌هایش در برنامه نود به سایت باشگاه پرسپولیس، گفت: فکر می کنم خداحافظی‌ام از فوتبال در شرایط خوبی رقم خورد. حالا وقت کمک به تیم برای قهرمانی پرسپولیس است و من به هیچ چیز فکر نمی‌کنم جز قهرمانی تیم و سربلندی هواداران. برخلاف تصور خیلی‌ها باید بگویم اشک‌های ناخودآگاه من در برنامه نود هیچ ارتباطی با مسایل اخیر پرسپولیس نداشت. لحظه ای که داشتم درباره خاطراتم در تیم ملی و تشکر از مردم صحبت می کردم، این احساس به من دست داد که بعد از سال‌ها حضور در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی در حال خداحافظی با

مردم هستم و نا خودآگاه گریه‌ام گرفت.

وی درباره حرف‌های گل‌محمدی در برنامه نود، گفت: در انتهای برنامه نود هم صحبت کردم، من همان شب با آقا یحیی تماس گرفتم و به ایشان گفتم که باید دست به دست هم دهیم تا پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود اتفاقا به قول آقای رویاینان من هم بر این باور هستم که همه این اتفاقات زمینه‌ساز همدلی و اتحاد هر چه بیشتر در تیم پرسپولیس می شود و همه ما از فردا در کنار هم به هیچ چیز فکر نمی‌کنیم جز به قهرمانی پرسپولیس و پایان رساندن فصل و برپایی جشن قهرمانی.

کاپیتان پرسپولیس در پایان درباره اتفاقات اخیر در تیم داماش و وضعیت حریف پرسپولیس، گفت: ما فعلا به تیم پیکان و بازی پیشرو در لیگ فکر می‌کنیم. داماش هم تیم پر طرفدار و قابل احترامی است که امیدوارم مشکلات آن به شکل ریشه‌ای حل شود. با این وجود معتقدم آنها تیم خوبی دارند و این اتفاقات به هیچ عنوان موجب نخواهد شد که تیم داماش در نیمه نهایی جام حذفی حریف سرسختی برای ما نباشد. بنده نیز هر چند که بازی نخواهم کرد ولی به رشت خواهم رفت تا در کنار کادر فنی و بازیکنان باشم.

۱۳۹۲/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...