نسخه چاپی

”ملت ایران به پیام‌های آمریكائیان خوشبین نیست”

عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاكید كرد ملت ایران به پیام‌هایی كه آمریكائیان برای رابطه با كشورمان می‌دهند خوشبین نیست.

به گزارش نما، موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه دولتمردان آمریکا تاکنون برای ایجاد رابطه با ایران صداقت لازم را نداشته‌اند، بیان داشت: آنها در قبال این مسئله همواره دروغ گفته‌اند به همین خاطر هیچ‌گاه از سوی کشورمان قابل اعتماد نبوده‌اند.

وی به مسئله کارشکنی آمریکا در مسئله هسته‌ای ایران اشاره کرد و گفت: با وجود آنکه در سال‌های گذشته برای حسن نیت اجرای طرح‌های هسته‌ای دچار وقفه شد، لیکن آنان به تعهداتی که داده بودند عمل نکردند.

وی افزود: در بحث عراق نیز با وجود همکاری‌های ایران برای تثبیت حکومت جدید در این کشور اما آمریکایی‌ها به تمامی تعهدات خود پشت کردند. نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان تاکید کرد: آنان اگر راست می‌گویند دست از دشمنی با نظام جمهوری اسلامی برداشته تا صداقت خود را نه در گفتار بلکه در عمل ثابت کنند.

وی گفت: تا زمانی که آمریکایی‌ها رفتار و روش خود را تغییر ندهند مواضع ما نیز در این مورد تغییر نمی‌کند. ثروتی یادآور شد: در شرایطی که آمریکایی‌ها به دشمنی‌های خود ادامه می‌دهند و در حوزه اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی از هیچ ضربه زدنی به ما دریغ نمی‌کنند، صحبت از رابطه با ایران جز فریب چیزی نیست.

۱۳۹۲/۱/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: