نسخه چاپی

عوامل سریال « پایتخت ۲» دچار سانحه شدند

عکس خبري -عوامل سريال « پايتخت ?» دچار سانحه شدند

عوامل این سریال در راه بازگشت از قشم به دو دسته تقسیم شدند و تصمیم بر این شد بخشی از گروه به شكل زمینی از طریق كامیون و دو ون و گروه دیگر به شكل هوایی به تهران بازگردند، اما متاسفانه گروهی كه به شكل زمینی در حال بازگشت بودند...

به گزارش نما به نقل از برنا، عوامل این سریال در راه بازگشت از قشم به دو دسته تقسیم شدند و تصمیم بر این شد بخشی از گروه به شکل زمینی از طریق کامیون و دو ون و گروه دیگر به شکل هوایی به تهران بازگردند. اما متاسفانه گروهی که به شکل زمینی در حال بازگشت بودند، در جاده سیرجان دچار سانحه شد و آسیب‌های جدی دید.

بر اساس گزارش خبرنگار برنا، جواد باقری و حسن کریمی دو تن از گروه تدارکات سریال پایتخت، در اثر این تصادف در شرایط نامناسبی به لحاظ جسمانی قرار دارند و یکی از آنها در این حادثه تصادف پای خودش را از دست داد و دیگری هم تحت عمل های جراحی متعددی قرار گرفت.

الهام غفوری، تهیه کننده این سریال، هم برای رسیدگی شرایط آسیب دیدگان راهی کرمان شد، تا کارهای مربوط به درمان و بیمه آنها را در بیمارستان رازی کرمان انجام دهد.

عوامل سریال « پایتخت2» که قرار بود قسمت پایانی سریال را دیروزدر تهران جلوی دوربین ببرند، کار ضبط را به دلیل شرایط نامناسب روحی سازندگان، در حالی که حتی بازیگران گریم هم شده بودند، نیمه کاره رها کردند.

۱۳۹۲/۱/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...