نسخه چاپی

كی روش:مقصر خودمان بودیم و داور

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دلیل تساوی تیمش را قضاوت ناعادلانه داور عنوان كرد كه گل صحیح ایران را مردود اعلام كرد. البته او خود تیم ایران را هم در این تساوی مقصر می داند چرا كه بازیكنان نتوانستند جریان بازی را كنترل كنند.

به گزارش نما به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار کویت - ایران گفت: این دیدار همانطور که پیش بینی می‌کردیم، بود.

وی افزود: می‌دانستیم مقابل تیمی بازی می‌کنیم که فقط چشم به ضدحملات دارد اما تمام تقصیرها به خودمان برمی‌گردد چون می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با طرح این موضوع که داور مسابقه گل سالم تیمش را قبول نکرده است، افزود: البته باید بگویم که تیم کویت هم از حرکت بازنماند و با همان طرز تفکر خود بازی کرد و در نهایت توانست با یک ضربه پنالتی به گل برسد.

کی‌روش خاطر نشان کرد: بازی خوبی بود و باز هم می‌گویم تقصیر خودمان است که بازی را کنترل نکردیم. البته کمک داور مسابقه هم به این امر کمک کرد و نگذاشت بازی به نفع ما تمام شود. من نمی‌دانم چرا گل صحیح ما را مردود اعلام کرد و جالب اینجاست که داور در ابتدا گل را درست اعلام کرد و پس از آن با نظر کمک خود آن را قبول نکرد. متاسفانه در خصوص داوری هم نمی‌توانیم صحبت کنیم!

وی همچنین تاکید کرد: در صحنه پنالتی کویت ما می‌دانستیم که بازیکن شماره هفت سرعتی است و بازیکنان ما با تجربه خود باید این بازیکن را به صورت منطقه‌ای کنترل می‌کردند اما این اتفاق رخ نداد و داور مسابقه اعلام پنالتی کرد. در واقع همان چیزی که ما پیش بینی می‌کردیم، شد و در ضدحمله و از روی نقطه پنالتی گل دریافت کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان تصریح کرد: بازیکنان کویت انگیزه خوبی داشتند و حتی بعد از دریافت گل هم تلاش کردند.


دیدار تیم های ملی فوتبال کویت و ایران در مرحله مقدماتی جام ملت های 2015 استرالیا سه شنبه شب در کویت برگزار شد و در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. ایران با این تساوی 4 امتیازی شد.

۱۳۹۲/۱/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...