نسخه چاپی

شایعه ممنوع التصویری بازیگر معروف سینما و تلویزیون

عکس خبري -شايعه ممنوع التصويري بازيگر معروف سينما و تلويزيون

"مهران مدیری" از طرف برنامه سین مثل سریال و تلویزیون ممنوعیت تصویری ندارد.

به گزارش نما مقداد مومن نژاد تهیه کننده "سین مثل سریال" در خصوص مرحله دوم برنامه و حضور مهران مدیری؛ با اشاره به حضور "مهران مدیری" در سین مثل سریال گفت: سه سریال "مهران مدیری" از جمله "جایزه بزرگ"، "مرد هزار چهره" و "مرد دو هزار چهره" با رای مردم بالا آمدند که با مشورت خود مدیری بازیگران نقش اول زن و مرد انتخاب شدند.

این تهیه تصریح کرد: طبق شایعات شنیده شده ممنوعیت تصویری نداشته است چون اگر ممنوع بود آثار او از طرف مردم و شبکه انتخاب نمی‌شد.

وی ادامه داد: در کنار آثار "مهران مدیری"، "ترش و شیرین" رضا عطاران و سه سریال از سیروس مقدم نیز به انتخاب مخاطبان رای بالایی را آوردند.

مومن نژاد در خصوص شایعات شنیدن شده در خصوص پخش نشدن تصویر "مهران مدیری" و "رضا عطاران" گفت: اگر کار و تصویر آنها ممنوع بود آثارشان از طرف شبکه در مسابقه گذاشته نمی‌شد و خود مدیری نیز نمایندگان خود را به تلویزیون نمی‌فرستاد.

وی با اشاره به تایم دیر وقت پخش سین مثل سریال تصریح کرد: این برنامه به صورت زنده و با مدت زمان 140 دقیقه روی آنتن می‌رود و با توجه به پخش زمان اخبار و دیگر برنامه‌های نوروزی جا به جایی زمان آن غیر ممکن است.

مومن نژاد با اشاره به حضور مهمانان اظهار داشت: اگر سریالی برنده می‌شود نباید مهمانان آن، همان شب در برنامه حاضر شوند.
وی افزود: مهمانان سریالهای پر مخاطب و برگزیده یک شب جلوتر و یا یک شب دیرتر به برنامه دعوت می‌شوند.

۱۳۹۲/۱/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...