نسخه چاپی

۵ نامزد از ۱۶ تشكل سیاسی به ائتلاف پیوسته‌اند

عکس خبري -? نامزد از ?? تشکل سياسي به ائتلاف پيوسته‌اند

«كاستن از تكثر غیر معقول نامزدها به افزایش شور و نشاط انتخابات كمك كرده و از این رو نیز ائتلاف در تلاش برای حماسی تر كردن حضور مردم در انتخابات است.»

کاندیدای ائتلاف گروه های جبهه پیروان خط امام و رهبری نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام می‌شود. یکی از سازوکارها برای رسیدن به نظر نهایی مراجعه به افکار عمومی، نظرسنجی است.

به گزارش نما به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور دبیر ائتلاف گروه های جبهه پیروان خط امام و رهبری هدف این ائتلاف را تلاش برای تحقق خواست رهبری مبنی بر حماسی بودن انتخابات آینده دانست و افزود: با انسجام و وحدت بین گرایش‌های مختلف اصولگرایی و استفاده بیشتر از ظرفیت این گفتمان، تلاش می کنیم نامزدی را به مردم معرفی نماییم که با پشتوانه اکثریت گروه های اصولگرا توان خلق حماسه را داشته باشد. وی در پایان نشست نامزدهای عضو ائتلاف افزود: کاستن از تکثر غیر معقول نامزدها به افزایش شور و نشاط انتخابات کمک کرده و از این رو نیز ائتلاف در تلاش برای حماسی تر کردن حضور مردم در انتخابات است.

وی با تأکید بر اینکه تبلور حماسه سیاسی، در انتخابات ریاست‌جمهوری است، تصریح‌کرد: هرچه این انتخابات پرشورتر، با مشارکت بیشتر مردم و حضور همه گرایش‌ها و سلایق سیاسی برگزار شود قطعاً به خلق یک حماسه ماندگار کمک خواهد کرد.

موسی‌پور علت نامگذاری "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" را که عمدتا شامل طیف سنتی اصولگرایان است، این دانست که متشکل از بیشترین تشکلهای سیاسی اصولگراست و یادآور شد: تا کنون ۵ نامزد از ۱۶ تشکل سیاسی به جمع ائتلاف پیوسته‌اند و این ائتلاف آمادگی پیوستن دیگر نامزدهای اصولگرای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری که شرایط ائتلاف را داشته باشد، را نیز دارد.

وی تصریح‌کرد: بزرگان نظام همواره بر وحدت میان اصولگرایان تاکید داشته اند و قاعدتا رسیدن به وحدت از مکانیزم ائتلاف قابل تحقق است. این فعال سیاسی با بیان اینکه این ائتلاف یک نظر واحد خواهد داشت و کاندیدای خود را در نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام خواهد ساخت، خاطر نشان کرد: یکی از سازوکارها برای رسیدن به نظر نهایی این ائتلاف مراجعه به افکار عمومی، نظرسنجی و داشتن پایگاه و مقبولیت اجتماعی نامزدها در بین مردم است.

دبیر ائتلاف جبهه پیروان خط امام و رهبری خبر داد که کاندیدای نهایی این ائتلاف در نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام می‌شود. شورای دبیرخانه ائتلاف جبه پیروان خط امام و رهبری با حضور نمایندگان آقایان متکی، حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی، باهنر، ابوترابی و آل اسحاق شکل گرفته است.

۱۳۹۲/۱/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...