نسخه چاپی

موعظه های اكبر هاشمی در گوش فائزه اثر نمی‌كند

عکس خبري -موعظه هاي اکبر هاشمي در گوش فائزه اثر نمي‌كند

شبكه دولتی انگلیس با استقبال از اظهارات اخیر فائزه هاشمی، مواضع وی را نادیده گرفتن حساسیت های پدرش از جمله درباره سازمان مجاهدین خلق(منافقین) ارزیابی كرد.

به گزارش نما به نقل از کیهان،‌ فائزه هاشمي كه اواخر اسفندماه پس از تحمل 6ماه حكم از زندان آزاد شد، در مصاحبه با روزنامه زنجيره اي بهار، هم بندي هاي خود از گروهك بهائيت و سازمان منافقين را دوستان خود خوانده و با استنكاف از منافق خواندن سازمان مذكور گفته است: با تعدادي از خانم هاي بهايي، تعدادي از سازمان مجاهدين، دو خانم مسيحي، دو نفر از گروه مادران عزادار پارك لاله، تعدادي بچه هاي سبز، لائيك و چپ، هم بند بودم.

به گفته فائزه آقاي هاشمي در جريان ملاقاتي كه با او داشته «گله هاي آن طرف را منتقل كرد كه چرا به مجاهدين، منافقين نمي گويم يا چرا روابط خوبي مثلا با مجاهدين و بهايي ها دارم.»

وي همچنين گفته كه «نگراني براي بازگشت به زندان ندارم و خود را شيرزن مي دانم ولي نه تنها شيرزن خانواده هاشمي».

وبسايت بي بي سي فارسي با استقبال از سخنان فائزه هاشمي و اينكه او از سازمان تروريستي منافقين به عنوان مجاهد خلق ياد مي كند، نوشت دختر اكبر هاشمي رفسنجاني، به عنوان يكي از اصلي ترين چهره هاي جمهوري اسلامي، ضمن آگاهي كامل از تاريخچه درگيري هاي مجاهدين خلق با پدرش و حكومتي كه او از عمده ترين پايه گذاران و نگهبانانش بوده، تابوها و حساسيت هاي موجود را ناديده مي گيرد و از واژگان رسمي تجويز شده براي نامگذاري آنها استفاده نمي كند.

يادآور مي شود برخي اعضاي خانواده همسر فائزه هاشمي در دهه 60 با سازمان منافقين سمپاتي و ارتباط داشتند. هاشمي رفسنجاني يك بار توسط سازمان منافقين ترور شد اما اين ترور نافرجام بود.

سازمان منافقين يكي از حاميان فتنه سبز و آشوب خياباني در سال 88 بود كه فائزه هاشمي نيز در آن نقش آفريني مي كرد.

۱۳۹۲/۱/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...