نسخه چاپی

تعطیلی سه ساعته فرودگاه‌های تهران

معاون عملیات هوانوردی شركت فرودگاه‌های كشور از تعطیلی سه ساعت و نیم فرودگاه‌های استان تهران در روز ۲۹ فروردین ماه به مناسبت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش نما به نقل از مهر، ابراهیم شوشتری ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده بین سازمان هواپیمایی کشوری، ستاد كل نیروهای مسلح و شرکت فرودگاه‌های کشور و صدورNOTAM (اطلاعیه هوانوردی)، از ساعت 7:30 تا ۱۱ صبح روز پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ماه به‌دلیل انجام رژه هوایی، فرودگاه‌های بین‌المللی امام خمینی‌(ره)، مهرآباد و فرودگاه پیام به مدت سه ساعت و نیم برای هواپیماهای غیر نظامی بسته خواهد بود.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: بسته بودن این فرودگاه‌ها از طریق اطلاعیه هوانوردی به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

شوشتری همچنین افزود: با توجه به تاخیر پروازها در مدت مذکور، لازم است شرکت‌های هواپیمایی شرایط فوق را به مسافران اطلاع‌رسانی و نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند.

براین اساس در روز بیست و نهم فروردین ماه جاری برای حفظ ایمنی پروازهای مسافری و باری داخلی و خارجی، هیچ پروازی از ساعت هفت و نیم تا 11 صبح از فرودگاه‌های مهرآباد، امام خمینی(ره) و پیام صورت نخواهد گرفت.

گفتنی است؛ مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از حضور در فرودگاه برای انجام پروازهای داخلی با شماره تلفن 199 و برای پروازهای خارجی با شماره تلفن 09633تماس بگیرند.

۱۳۹۲/۱/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...