نسخه چاپی

اهداف اصلی سفر احمدی نژاد به سمنان

رئیس جمهوری می‌گوید، آغاز دور جدید سفرهای استانی هیئت دولت به استان‌های مختلف كشور، ۳ دلیل اصلی دارد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری صبح امروز (پنج‌شنبه) در بدو ورود به استان سمنان به منظور دور چهارم سفرهای استانی در جمع خبرنگاران در باره اهداف این سفر گفت: دولت در دور چهارم سفرهای استانی چند هدف را دنبال می‌‌کند، هدف اول ارزیابی از مصوبات گذشته و اقداماتی است که دولت در استان انجام داده است.

وی افزود: هدف دوم دور چهارم سفرهای استانی رفع موانع و مشکلاتی است که احیاناً ممکن است در مسیر اجرای مصوبات سفرهای استانی وجود داشته باشد و هدف سوم تصمیم‌گیری‌های جدید درباره مواردی است که در فاصله بین سفرها ایجاد شده و یا در سفرهای گذشته به آن توجهی نشده بود.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به ویژگی‌های استان سمنان گفت: مردم این دیار انسان‌هایی باصفا،‌ اهل کار و تلاش و حرکت هستند و در طول تاریخ همیشه موحد و مؤمن بوده‌اند.

احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد: مردم استان سمنان برای ایران و اسلام و فرهنگ این سرزمین، وجود مبارک و مفیدی داشته و بخصوص در دوره انقلاب اسلامی مردم سمنان فداکاری‌های زیادی از خود نشان داده و در همه صحنه‌های انقلاب حضور تعیین کننده داشتند.

وی همچنین در ابتدای سخنان خود شهادت حضرت زهرای اطهر(س) به مردم استان و ملت ایران و جامعه بشری تسلیت گفت و اظهار امیدواری کرد که سال جدید، سالی سرشار از عزت، موفقیت و پیروزی‌های بزرگ برای ملت ایران و تمام ملت‌های جهان باشد.

۱۳۹۲/۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...