نسخه چاپی

درگیری لفظی مایلی‌كهن در نشست خبری

محمد مایلی كهن در نشست خبری دیدار تیم‌های استقلال تهران و گهر دورود بیش از آنكه در مورد این بازی و مسائل مربوط به آن صحبت كند، به حاشیه‌ها پرداخت و فقط گفت: تا دلتان بخواهد برای برگزاری دیدار برابر استقلال مشكل داریم و حتی كمبود بازیكن ما در خط دفاعی مشهود است.

به گزارش نما به نقل از مهر، نشست خبری سرمربیان تیم های استقلال تهران و گهر دورود در هفته سی و یکم رقابت های لیگ برتر امروز پنجشنبه برگزار شد. در این نشست خبری محمد مایلی کهن، سرمربی تیم فوتبال گهر دورود در مورد همه چیز صحبت کرد به جز دیدار برابر استقلال!


وی در مورد مقاوم سازی ایستگاه‌ها، پارکینگ مجموعه ورزشی آزادی، زمان دانشجویی‌اش و تعداد ماشین‌های تهران در سال ۱۳۵۴ و ترافیک مقابل در مجموعه ورزشی آزادیTادبات خاک خورده در این مجموعه و تاسیس یک استادیوم ۴۰ هزار نفری در ضلع شمال غربی استادیوم صحبت کرد.

سرمربی گهردورد در جریان نشست خبری با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد چون آن خبرنگار به نحوه پاسخ وی اعتراض کرد. محمد مایلی کهن در پاسخ به او گفت: ناراحتی شما از این است که من از دو سال پیش با شما مصاحبه نمی‌کنم. اگر در طول این دو سال جواب تماس‌های شما را می‌دادم الان با من چنین رفتاری نمی‌کردید.

مایلی کهن در مورد وضعیت تیمش در دیدار برابر استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است. بازی سختی برابر این تیم داریم. این تیم دیدار برابر الهلال در لیگ قهرمانان را واگذار کرد و می‌خواهد با پیروزی برابر ما فشار روانی حاصل از این باخت را از تیم خود بردارد.

وی در موردوضعیت بازیکنانش یادآور شد: تا دلتان بخواهد مشکل داریم ضمن اینکه کمبود بازیکن در خط دفاعی ما کاملا مشهود است.

سرمربی تیم گهر دورود ادامه داد: سه ماه است ساشا را در اختیار نداریم. داود بکور نیز در دیدار دوستانه ما برابر تیم نوجوانان دچار پارگی رباط صلیبی شد و عمار نیک کار مصدوم است و به این بازی نخواهد رسید.

مایلی کهن در پایان و در مورد اینکه " نامه شما برای حضور تماشاگران در این دیدار به کجا انجامید"؟، گفت: ما تلاش خود را انجام دادیم تا بتوانیم زمینه حضور هوادارن را فراهم کنیم اما فکر می‌کنم با توجه به شرایط موجود فردا حتی اگر با تماشاگر هم بازی برگزار شود، شما تماشاگری را در ورزشگاه نبینید.

دیدارهای تیم‌های استقلال تهران و گهر دورود روز جمعه ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

۱۳۹۲/۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...