نسخه چاپی

دلار پایین آمد، لپ‌تاپ نیامد+جدول

بر اساس اعلام فعالان بازار، از نیمه دوم اسفند ماه وضعیت بازار به شدت وخیم شده است و همان میزان تقاضایی كه برای كالاهای ارزان قیمت هم وجود داشت دیگر وجود ندارد.

به گزارش نما به نقل از مشرق، با وجودی که نرخ دلار آزاد از حدود اواخر هفته گذشته روندی نزولی داشت و برخی از فعالان بازار قیمت‌ها را تا حدودی کاهش داده‌اند، اما از خرید و فروش در بازار به ویژه در مورد لپ‌تاپ خبری نیست و به قول کسبه، بازار قصد ندارد از خواب زمستانی بیدار شود.

بر اساس اعلام فعالان بازار، از نیمه دوم اسفند ماه وضعیت بازار به شدت وخیم شده است و همان میزان تقاضایی که برای کالاهای ارزان قیمت هم وجود داشت دیگر وجود ندارد. یکی از عرضه‌کنندگان محصولات اپل در بازار کامپیوتر پایتخت با بیان این مطلب گفت: طی هفته گذشته حتی یک لپ‌تاپ به فروش نرسانده است.

این فعال بازار افزود: با توجه به شرایط موجود به احتمال زیاد در سال جدید نباید منتظر ورود سریع تکنولوژی‌های جدید به بازار باشیم. زیرا نقدینگی در بازار به شدت کم شده است و واردکنندگان توان واردات محصولات جدید را ندارند.

یکی دیگر از کسبه بازار کامپیوتر هم با تایید این مطلب که فصل بهار در راه است، اما بازار همچنان در خواب زمستانی است اعلام کرد، از هفته گذشته تاکنون تعدادی از واحدهای فروشگاهی اقدام به تعطیلی واحد خود کرده و گروهی نیز اعلام کرده‌اند به کل قصد دارند از این حوزه خارج شوند.

13920130140141818403704.jpg

۱۳۹۲/۱/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...