نسخه چاپی

حاشیه‌های سخنرانی لاریجانی در ساری

همزمان با برگزاری مراسم سالگرد مرحوم دامادی نماینده دوره های پیشین مجلس شورای اسلامی شهرستان ساری كه با حضور پرشمار شهروندان ساروی و برخی از مدیران استان برگزار شد ، رییس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن رانی پرداخت.

به گزارش نما به نقل از شمال نيوز، مراسم سالگرد مرحوم دامادي نماينده دوره هاي پيشين مجلس شوراي اسلامي با سخنرانی علي لاريجاني در ساری با حاشيه هايی همراه بود که در ادامه می آید:

محمد دامادی فرزند مرحوم عزت الله دامادی و یکی از نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی زمانی که به سخنرانی و ادای خوش‌آمدگویی به روی سن رفت با قطعی میکروفن مراسم مواجه شد.

این قطعی در حالی بود که برق مسجد جامع وصل بود.

دامادی گفت: صدای من به قدر کافی رسا است و می‌توانم داد بزنم اما برای سخنرانی آقای لاریجانی میکروفن را وصل کنید.

صدای میکروفن تا پایان سخنرانی دامادی قطع بود.

علی لاریجانی نیز زمانی که برای سخنرانی به روی سن رفت، گفت: صدای من به اندازه دامادی رسا نیست و میکروفن باید وصل باشد.

چند بار نیز حین سخنرانی علی لاریجانی میکروفن به مدت چند ثانیه قطع شده بود.

در حين سخنراني لاريجاني يكي از حاضران در مراسم نسبت به بالابردن تصويري از مرحوم كردان اقدام كرد كه با هدايت مسوولان برقراري نظم از جلسه خارج شد.

يكي ديگر از نقاط جالب توجه حضور پرتعداد كانديداهاي انتخابات شوراهاي اسلامي بود كه از فرصت برگزاري مراسم جتاهداف انتخاباتي خود استفاده مي كردند.

بازديد بدني از حاضران در مراسم از نكات قابل توجه اي بود كه مورد اعتراض دامادي در زمان سخنراني و نيز ديگر شركت كنندگان قرار گرفت.

از ميان نمايندگان مجلس شوراي اسلامي استان مازندران قاسم احمدي لاشكي ، نياز آذري ،ناصري ، حسيني ، عليپور و شجاعي در اين مراسم حضور داشتند.

لبخند شجاعي نماينده ساري در طي سخنان دامادي كه با صداي بلند وبدون بلندگو انجام شد مشهود بود .

۱۳۹۲/۱/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...