نسخه چاپی

تنیس فیوچرز تركیه-خالدان از دور مسابقات كنار رفت

' شاهین خالدان ' ملی پوش تنیس ایران با قبول شكست از حریف هلندی خود از رسیدن به مرحله یك چهارم نهایی مسابقات بین المللی تنیس فیورچرز تركیه بازماند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ،خالدان در مرحله یك هشتم نهایی این مسابقات روز پنجشنبه به مصاف 'بوی وستر هوف ' از هلند رفت و در دو ست پیاپی و با نتایج 6 بر 3 و 6 بر 2 بازی را واگذار كرد و از دور مسابقات كنار رفت.

این برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی است كه یكی از بازیكنان تیم ملی تنیس ایران در رقابت های بین المللی تنیس در زمین های 'هارت كوت' به جمع 16 تنیس باز برتر راه می یابد.

در این مسابقات كه در شهر 'بلك' استان 'آنتالیا'ی تركیه جریان داشت، 'محسن حسین زاده'، 'كیانوش سوری' و 'مرتضی معظم' سه بازیكن دیگر تیم ملی تنیس ایران با قبول شكست از حریفان خود از دور مسابقات كنار رفتند.

مسابقات بین المللی تنیس 'فیوچرز' تركیه با شركت 87 تنیس باز

از 35 كشور در دو هفته برگزار می شود و به برترین های این مسابقات 10 هزار دلار به عنوان جایزه پرداخت می شود.

در هفته نخست این مسابقات كه در شهر 'آنتالیا' برگزار شد، چهار بازیكن تیم ملی تنیس كشورمان از دور مسابقات حذف شدند.

تیم ملی تنیس ایران كه اردوی آمادگی خود را از بیش از 10 روز پیش در شهر 'آنتالیا'ی تركیه دایر كرده است، با چهار بازیكن به نام های خالدان، حسین زاده، سوری و معظم در این مسابقات شركت كرده است.

تیم ملی تنیس ایران، خود را برای شركت در مسابقه های تنیس جام دیویس گروه سوم منطقه آسیا و اقیانوسیه كه اردیبهشت ماه با شركت تیم های ایران، قرقیزستان، مالزی، عمان، سوریه، ویتنام، بنگلادش و كویت در تهران برگزار می شود، آماده می كند.

۱۳۹۱/۱/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...