نسخه چاپی

درخواست باشگاه پرسپولیس

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران خود درخواست كرد، با پیراهن‌های قرمز به استادیوم آزادی بروند.

به گزارش نما و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران خود درخواست کرد با پیراهن‌های قرمز به استادیوم آزادی آمده و در روز بدرقه مرد اخلاق فوتبال ایران در سایه رعایت مسائل اخلاقی از تیم محبوب خود تا آخرین ثانیه بازی حمایت کرده و هیچ توجهی به حواشی نداشته و از شعار دادن علیه افراد خودداری نمایند.

در اطلاعیه‌ای که از سوی کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس منتشر شد، آمده است:

بدون شک حمایت همه جانبه هواداران عزیز در فصل جاری، اصلی‌ترین عامل اوج‌گیری دوباره و صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال جام حذفی بود.

هوادارانی که به رغم نتایج نامطلوب تیم در نیم فصل اول حمایت خود را از تیم پرسپولیس دریغ نکردند و پرتماشاگرترین بازی‌ها را برگزار نمودند، قطعا در فینال جام حذفی با تمام وجود از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد و بار دیگر فارغ از هرگونه نتیجه و اتفاقی، از تیم محبوب خود تا زمان به صدا درآمدن سوت پایان بازی توسط داور حمایت خواهند کرد.

هواداران پرسپولیس با حمایت همه جانبه و تشویق‌های بدون وقفه خود در بسیاری از بازی‌ها تاثیر ویژه‌ای در تغییر نتایج در دقایق پایانی داشته‌اند و با درک شرایط و هوشیاری لازم حمایت خود از پرسپولیس را تا آخرین ثانیه‌های بازی دریغ نخواهند کرد و در روز برگزاری فینال جام حذفی با پیراهن‌های قرمز به استادیوم آزادی آمده و در روز خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان محبوب و با اخلاق پرسپولیس، مرد اخلاق فوتبال ایران را در یک روز بیاد ماندنی و با شکوه بدرقه خواهند کرد.

هواداران پرشور و قدرشناس که پرسپولیس را به محبوب‌ترین و پرطرفدارترین تیم آسیا تبدیل کرده‌اند قطعا همچون گذشته با رعایت مسائل اخلاقی و بدون توجه به حواشی و اتفاقات صرفا به تشویق و حمایت همه جانبه از تیم محبوب خود خواهند پرداخت و با لطف خداوند، درایت کادر فنی و همت بازیکنان، جامی دیگر را به کلکسیون افتخارات پرسپولیس اضافه خواهند کرد.

وعده ما و هواداران عصر روز یکشنبه، استادیوم آزادی. به امید قهرمانی پرسپولیس و سربلندی هوادارانش.
ثبت: ۱۳۹۲/۲/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: