نسخه چاپی

عرضه اولین گوشی با دو سیستم‌عامل

ال‌جی گوشی جدیدی را با نام Optimus Vu: معرفی كرده كه نخستین گوشی هوشمندی مجهز به دو سیستم‌عامل كاملا مجزا محسوب می شود.

به گزارش نما به نقل از فارس، شرکت ال‌جی گوشی جدیدی را با نام Optimus Vu معرفی کرده است که در بازار آمریکا با نام Intuition شناخته می‌شود و نخستین گوشی هوشمندی است که با استفاده از برنامه P&B Virtualization دو سیستم‌عامل کاملا مجزا را روی خود جا داده است.

سیستم P&B Virtualization به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند سیستم‌عامل نصب شده روی گوشی هوشمند را دقیقا به دو نیم تقسیم کند و هر بخش را در فضای کاملا مجزا در اختیار کاربران بگذارد تا در آن بتوانند به صورت کاملا ایمن و با قابلیت کنترل سیستم‌های سازمانی IT از آن استفاده کنند و در بخش دیگر هم امکانات و قابلیت‌های کاربران معمولی را در اختیار داشته باشند.

گوشی هوشمند Optimus Vu نتیجه همکاری‌های دو شرکت الکترونیکی ال‌جی و شرکت تولیدکننده ابزارهای سازمانی VMware محسوب می‌شود که هر دوی آن‌ها برای ساخت بخش نرم‌افزاری این محصول تلاش کرده‌اند.

شرکت ال‌جی در گوشی هوشمند Optimus Vuاز برنامه VMware Horizon Mobile استفاده کرده است تا کاربران به کمک آن بتوانند سیستم‌عامل ثانویه را نیز به صورت کاملا مجزا از سیستم‌عامل اولیه در اختیار داشته باشند و برنامه‌های مورد نظر خود را کاملا جدا در اختیار بگیرند.

این امر امکان می‌دهد کاربران ابزارهای سازمانی مخصوص کار خود را در فضایی مجزا در اختیار بگیرند و ابزارهای عمومی و کاربردی را نیز در سیستم‌عامل دیگر مورد استفاده قرار دهند تا ایمنی هر بخش به صورت کاملا جداگانه حفظ شود.

۱۳۹۲/۲/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...