نسخه چاپی

نامه برادر سردار شهید كاظمی به رهبر معظم انقلاب درباره هاشمی

آیت الله هاشمی رفسنجانی این ایام به یاد روزهای ایثار و شهادت قصد عبور از میدان مین را داشته تا حماسه سیاسی مورد نظرمقام معظم رهبری تحقق یابد...

به گزارش نما به نقل از عصرایران - برادرِ سردار شهید ناصر کاظمی و وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی با نگارش نامه ای به حضور رهبر معظم انقلاب ، از ایشان درخواست کرد برای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری ، در خصوص حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در این انتخابات ، تدبیر نمایند تا «مردم فهيم و انقلابي ما در روز ٢٤ خرداد حضور اكثريتي خودرا به رخ جهانيان كشيده ورييس جمهور موردنظرخود را انتخاب نمايند.»

پیش از این نیز چهره هایی مانند علی مطهری ، آیت الله حائری و نیز زهرا مصطفوی ، دختر امام(ره) نامه های مشابهی را به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال کرده اند.

متن نامه بدین شرح است:

سلام و درود خدا به حضور مبارك مقام معظم رهبري

«جهت ادامه انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني و متصل شدن به انقلاب جهاني حضرت مهدي(عج)
هميشه سراپا گوش به فرمان امام وياران صديق و مومن امام كه عملا درخدمت انقلاب واسلام عزيز
بوده اند باشيد»
(قسمتي ازوصيت نامه شهيدناصركاظمي كه طبق فرمايش حضرتعالي بااخلاص بود)

برخود لازم ديدم در چنين لحظات سرنوشت سازی كه چشم جهانيان به قدرت اقتدار جمهوري اسلامي دوخته شده تا تحليل ها و تصميمات خود ر ابر اساس آن تنظيم نمايند ، اين چند سطر را حضور مبارك حضرتعالي ارسال نمايم.

برخي از فرمايشات حضرتعالي را مطالعه مي كردم، به مطالب ذيل كه درخصوص يارديرینه امام ،انقلاب ومقام معظم رهبري بود برخود كردم:
«... و خدا را شكر كه اراده و رأى ملت عزيز، بار سنگين امانت و مسؤوليت الهى را بر دوش تواناى مردى بزرگ از فرزندان اسلام و حواريّين امام عظيم‌الشّأن، عالمى مجاهد و فقيهى اسلام‌شناس و سياستمدارى هوشمند و مديرى درد آشنا و دلسوز قرار داد. شخصيتى كه پرونده‌ى تلاشش در راه خدا و مجاهدتش براى حاكميت دين و اعلاى كلمه‌ى اسلام، حتّى پيش از نخستين روزهاى شروع نهضت آغاز شده و سرگذشت رنج ها و سختي ها و فعاليت هاى كم‌نظير را در خود گنجانيده است. چهره‌ى موجّهى كه به بركت حركت در صراط مستقيم انقلاب، همواره امين امام و محبوب امت بوده .

امروز رئيس جمهور ما، از نظر من كه ساليان متمادى است ايشان را مى‌شناسم، يك مجتهد قطعى است. اين هم از بركات خدا بر ماست. ما رئيس جمهورى داريم كه از لحاظ درسهاى حوزه‌يى، يك مجتهد و از لحاظ تفكرات اسلامى، يك متفكر سطح بالا با سوابق فراوان است.»

این کلمات ، فرمايشات حضرتعالي درخصوص ايت الله هاشمي رفسنجاني مي باشد كه اين ايام به ياد روزهاي ايثار و شهادت قصد عبور از ميدان مين را داشته تا حماسه سياسي مورد نظرمقام معظم رهبري تحقق يابد. لذا ضمن عرض تبريك ميلاد مولود كعبه، مستدعی است چون هميشه يك بارديگركشتي طوفانی جمهوري اسلامي را به ساحل نجات هدايت نماييد تا مردم فهيم و انقلابي ما در روز ٢٤ خرداد حضور اكثريتي خودرا به رخ جهانيان كشيده و رييس جمهور موردنظرخود را انتخاب نمايند.


كانديداي رياست جمهوري
وزير اسبق رفاه وتامين اجتماعي
برادرشهيد ناصركاظمي
پرويزكاظمي

۱۳۹۲/۳/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: