نسخه چاپی

حال و هوای تهران در آخرین روز تبلیغات انتخابات

در آخرین ساعات تبلیغات قانونی برای كاندیداها ، شهر تهران حال و هوای كاملاً پرنشاط و خاصی دارد.

به گزارش نما به نقل از عصرایران ، امروز کاندیداهای ریاست جمهوری در نقاط مختلف تهران ، برنامه های متعددی داشتند به طوری که می توان گفت بعد از سفرهای استانی کاندیداها ، آنها تهران را برای آخرین قدرت نمایی انتخاباتی ، انتخاب کرده اند ، از جمله می توان به برنامه قالیباف در میدان فلسطین ، روحانی در میدان ونک ، ولایتی در استادیوم شهید شیرودی ، حامیان رضایی در میدان ولی عصر و جلیلی در ورزشگاه شهید حیدرنیا اشاره کرد.

بعد از اتمام این میتینگ ها و برنامه های تبلیغی ، هواداران کاندیداها ، متفرق نشده و در گروه های بزرگ و کوچک ،در خیابان ها و میدان های اطراف راهپیمایی کردند.

هم اکنون ، بسیاری از میدان های مهم تهران ، شاهد تجمعات گروه های مختلف است که هر کدامشان در حمایت از کاندیدای خود شعار می دهند.
همچنین بازار مناظره های خیابانی که گاه به داد و فریاد و تشویق و هو کردن ها می انجامد داغ داغ است.

ترافیک بسیار سنگینی در مرکز تهران حاکم شده است و تردد در اطراف میدان های اصلی به کندی صورت می گیرد.

ستادها نیز از آخرین فرصت تبلیغاتی استفاده کرده اند و همه اقلام تبلغی باقی مانده خود را با سرعت بین مردم پخش می کنند. به همین دلیل کف خیابان ها ، مملو از تراکت ها و پوسترهای تبلیغی است.

خودروهای متعددی در سطح شهر ، در حالی که از همان روشنای روز ، چراغ های خود را روشن کرده اند ، با نصب پوستر و پرچم های کاندیداها ، بوق زنان در خیابان ها تردد می کنند و بعضاً سرنشینان آنها ، شعارهای انتخاباتی سر می دهند.

همزمانی انتخابات شوراها با انتخابات ریاست جمهوری نیز مزید برعلت شده است تا حجم تبلیغات ، چند برابر شود و شهر در این آخرین روز تبلیغات قانونی ، حال و هوای کاملاً انتخاباتی به خود بگیرد.

۱۳۹۲/۳/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...