نسخه چاپی

ولایتی: یك خبر مهم توجه كنید!

آخرین همایش انتخاباتی علی اكبر ولایتی در سالن شهید افراسیابی ورزشگاه شیرودی با حضور جمعی از اعضای ستاد انتخاباتی وی، جمعی از اعضای موتلفه اسلامی و علی آبادی رئیس كمیته ملی المپیك و هوادارنش برگزار شد.

به گزارش نما، در این همایش حامیان مردمی ولایتی شعارهایی همچون، ولایتی دلاور پیروز خط رهبر، دکتر دوست داریم، رای می دهیم ما با هم به دولت متمم، رای ما یک کلام ولایت وسلام، فقط به عشق رهبر رای می دهیم به علی اکبر و دکتر سلام تحریم تمام سر دادند.

همایش با تاخیر 2 ساعته شروع شد. همچنین قبل از ورود ولایتی به سالن بیانیه جمعی از خودروسازان، پزشکان و جمعی از آزادگان کشورمان در حمایت از این کاندیدا در یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری قرائت شد با ورود ولایتی به سالن حاضران او را با شعارهایی همچون صلی علی آل محمد ناجی کشور، آمد ابوالفضل علمدار ولایتی نگهدار، ولایتی برتر است مشاور رهبر است سر دادند.

در ادامه این همایش نیز ولایتی در واکنش به برخی از شایعات مبنی بر کناره گیریش از انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شایعه عارضه قلبی اش خطاب به حاضران گفت: یک خبر مهم توجه کنید! یک خبر مهم توجه کنید! یک خبر مهم توجه کنید! علیرغم همه شایعات و بی اخلاقی ها در عرض این چند روز به بنده شده تا آخر به عنوان داوطلب در صحنه باقی خواهم ماند.

حاضران نیز با شعار الله اکبر الله اکبر- نه شهردار نه سردار، دیپلمات کهنه کار، از این جمله ولایتی حمایت کردند.

وی در سخنرانی خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: انشاءالله با یاری شما مردم دولتی که تشکیل خواهیم داد رهرو راه امام حسین خواهد بود.

این کاندیدای ریاست جمهوری برای تاخیرش در ورود ورزشگاه از حضار عذر خواهی کرد و ادامه داد: رهبری در ابتدای سال فرمودند، امسال سال حماسه سیاسی و اقتصادی است اولین مصرع این حماسه سیاسی انشاالله روز جمعه رقم خواهد خورد و اگر بنده مورد اعتماد ملت شریف ایران قرار بگیرم قول می دهم آنچه که خواست شما باشد در چارچوب قانون و رهنمودهای رهبری آن را انجام دهم.

وی در ادامه خطاب به مردم گفت: یک خبر مهم توجه کنید! علیرغم همه شایعات و بی اخلاقی هایی که در عرض این چند روز مطرح شده بنده تا آخر به عنوان داوطلب انتخابات در صحنه باقی خواهم ماند و انشاء الله اگر مورد اعتماد شما قرار گرفتم با کمک شما مردان و زنان ایرانی اهداف مهم جمهوری اسلامی ایران را محقق خواهم کرد.

وی انتخابات 24 خرداد را مصرع اول حماسه سیاسی دانست و گفت: مصرع دوم آن توسعه روابط خارجی و بین المللی است.

این کاندیدای ریاست جمهور گفت: بدون تردید ما دستاوردهای هسته ای را که استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای و حق غنی سازی است همان طور که مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند با قدرت ادامه خواهیم داد.

ولایتی با تاکید بر اینکه ما در برابر زیادی خواهی ها آمریکا و سلطه جویان می ایستم گفت: ما در برابر سلطه جویان مقاومت می کنیم اما مقاومت ما یک مقاومت مدبرانه و همراه با تدبیر است.

این کاندیدای ریاست جمهوری افزود: ماخواهان روابط گسترده با همه کشورهای عالم که بخواهند با ما روابط معتدل همراه با حقوق برابر برقرار کنند این روابط را ادامه و آن را تقویت خواهیم کرد اما اگر خود بخواهند به سلطه جوییهای خود ادامه دهند در برابر این سلطه جوییها مقاومت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه جوانان ما آینده سازان فردای ایران اسلامی هستند به آنان وعده داد در دولت متمم بیشترین همت خود را برای ایجاد اشتغال برای جوانان اختصاص می دهم.

ولایتی همچنین ضمن حمایت از بسیجیان گفت: ما از همت بسیجیان و کسانی که در صحنه سازندگی و همچنین دفاع مقدس و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه حاضر بوده اند و از بسیجیان مخلص حمایت خواهیم کرد.

این کاندیدای ریاست جمهوری همچنین وعده داد ما برای مردم ایران بیمه فراگیر خواهیم داشت برای کشاورزان، کارگران، خانمهای خانه دار، بیمه درمانی آسیب پذیری و بازنشستگی برقرار می کنیم.

وی با بیان اینکه در دولت متمم اقتصاد تولید محور و تولید مردم محور خواهیم داشت گفت: در دولت متمم تعامل با قوای سه گانه تقویت خواهد شد و تعامل ما بر اساس تعامل ملی خواهد بود و به درگیریهای بین قوا خاتمه می دهیم.

ولایتی با بیان اینکه در دولت آینده با فساد اداری با قاطعیت مقابله خواهیم کرد گفت: حرکت در خط مقام معظم رهبری مهمترین شاخص دولت متمم خواهد بود.

این کاندیدای ریاست جمهوری با بیان اینکه در جهت ترویج فرهنگ اسلامی و هویت ایرانی تلاش مضاعف خواهم کرد، گفت: تبعیت از رهبری و قانون مهمترین شاخص دولت من خواهد بود و اخلاق و اخلاق گرایی یکی از محورهای سلوک ما خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اخلاق و اخلاق گرایی از شاخصه های دولت متمم است آنچه در روزهای اخیر نسبت به من بداخلاقی های صورت گرفت پاسخ نخواهم داد و قول می دهم با قوت در صحنه انتخابات خواهم ماند.

گفتنی است تراکم برنامه های تبلیغاتی ولایتی و تاخیرش در رسیدن به این برنامه ها موجب شایعه شدن بیماری ولایتی شده بود.

بنابر این گزارش ولایتی برای انجام آخرین برنامه تبلیغاتیش به امام زاده صالح تجریش رفت تا در زادگاهش با مردم سخن بگوید.

۱۳۹۲/۳/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...