نسخه چاپی

در جمع هواداران و اعضاي ستاد انتخاباتي:

قالیباف: همه باید به دولت منتخب كمك كنند

محمد باقر قالیباف با اشاره به پایان رقابت های انتخاباتی گفت: اكنون فصل كار و همدلی آغاز شده و وظیفه همه ماست كه به دولت منتخب مردم كمك كنیم و همانطور كه خودمان انتظار داشتیم در صورت انتخاب دیگران این یاری و مدد را برسانند ما نیز باید این كمك را به دولت منتخب برساینم.

به گزارش نما به نقل از مهر، محمدباقر قاليباف نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري عصر دیروز درجمع هوادارن و برخي از خانواده هاي شهدا،جانبازان، ايثارگران ، علما و روحانيون و اعضاي ستادهاي انتخاباتي خود به ايراد سخن پرداخت.

وي گفت:بايد خداي مننان را شكر كنيم كه حماسه سياسي مورد نظر رهبر معظم انقلاب به بهترين و شكوهمندترين شكلي تحقق يافت.

قاليباف افزود:خوشبختانه اين حماسه كه با حضور مردم محقق شد موضع نظام جمهوري اسلامي را در عرصه داخلي و خارجي مستحكم تر ساخت و باعث شور و نشاط در جامعه شد.

وي در ادامه اظهار داشت: امروز تكليف همه ما بر اين است كه رقابت ها را كنار گذاشته و رفاقت ها را آغاز كنيم و هر كدام از ما كه دلمان براي سربلندي ايران عزيز مي تپد بايد با تمام وجود كارو تلاش كنيم تلاش كند كه به اهداف بلند و آرمانهاي متعالي انقلاب و همچنين خواسته اكثريت جامعه جامه عمل بپوشانيم.

قاليباف تاكيد كرد:اكنون فصل كار و همدلي آغاز شده و وظيفه همه ماست كه به دولت منتخب مردم كمك كنيم و همانطور كه خودمان انتظار داشتيم در صورت انتخاب ديگران اين ياري و مدد را برسانند ما نيز بايد اين كمك را به دولت منتخب برساينم.

۱۳۹۲/۳/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...