نسخه چاپی

پاي يك آقازاده در ميان است!

پشت پرده نقل و انتقالات استقلال

عکس خبري -پشت پرده نقل و انتقالات استقلال

آقازاده كم سن و سال كه برو بیای خوبی هم در محل باشگاه استقلال و البته محل خدمت پدر كه بی ربط با باشگاه استقلال نیست پیدا كرده، سخت در تلاش است تا قبل از مشخص شدن تكلیف مدیرعامل اكثر جاهای خالی لیست آبی ها را پر كند!


گروه ورزشی - با وجود بلاتکلیفی مدیرعامل استقلال و عدم حضور سرمربی آبی ها در ایران، بازار نقل و انتقالات این تیم داغ است و اخبار زیادی در خصوص مذاکره با بازیکنان جدیدی که شانس پوشیدن پیراهن استقلال را دارند به گوش می رسد.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز - نکته مهمی که در نقل و انتقالات فصل گذشته استقلال نیز به عینه دیده شد و حتی واکنش برخی پیشکسوتان بیرون از گود مانده آبی ها را در پی داشت. ماجرا از این قرار است که آقازاده یکی از اعضای هیات مدیره استقلال بواسطه رابطه نزدیک با فوتبالی ها و البته برخی چهره های به اصطلاح رسانه ای که بیشتر در بحث نقل و انتقالات فعالیت دارند، پای بسیاری از بازیکنانی که بحث استقلالی شدن شان مطرح شده را به این باشگاه باز کرده است!

آقازاده کم سن و سال که برو بیای خوبی هم در محل باشگاه استقلال و البته محل خدمت پدر که بی ربط با باشگاه استقلال نیست پیدا کرده، سخت در تلاش است تا قبل از مشخص شدن تکلیف مدیرعامل اکثر جاهای خالی لیست آبی ها را پر کند! به همین دلیل رفت و آمدهای واسطه آبی ها و دوستان به اصطلاح رسانه ای اش در باشگاه استقلال و البته محل کار پدر چشمگیر شده که گاها جلسات آن ها تا پاسی از شب نیز طول می کشد.

نکته جالب اینکه پدر این آقازاده نقش دایه مهربان تر از مادر را برای استقلالی ها بازی می‌کند و یکی از مخالفان پروپاقرص فتح الله زاده است. هرچند که تلاش های او برای تصاحب کرسی مدیر عاملی ظرف چند سال گذشته به سرانجامی نرسیده و بعید به نظر می رسد که با توجه به رو به پایان بودن عمر دولت دهم و تغییر و تحولات احتمالی در بدنه ورزش به این آرزوی دیرینه برسد!

۱۳۹۲/۳/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: