نسخه چاپی

دلیل شكایت نمایندگان‌مجلس ازرئیس‌جمهور

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به شكایت نمایندگان مجلس از رییس‌جمهور گفت: نمایندگان مجلس در ارتباط با سفر رئیس‌جمهور، معاونین و خانواده معاونان رئیس جمهور به نیویورك شكایت كردند.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در جلسه علنی پارلمان در اخطاری با استناد به اصل 140 قانون اساسی اظهار داشت: بر اساس این اصل رسیدگی به اتهام رئیس‌جمهور و معاونان وی و وزرا در مورد جرائم عادی با اطلاع مجلس شورای اسلامی در دادگاه‌های عمومی دادگستری انجام می‌شود.

وی بر همین اساس خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس در ارتباط با سفر رئیس‌جمهور، معاونین و خانواده معاونان رئیس جمهور به نیویورک شکایتی را انجام داده‌اند و مجلس نیز آن را تایید کرد و آن شکایت به قوه قضائیه رسید.

این نماینده مجلس خطاب به محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس که در غیاب لاریجانی ریاست صحن علنی را برعهده داشت، گفت: متاسفانه این شکایت را سیاسی کردند و به اسم شخص رییس مجلس منتشر کردند در حالیکه این شکایت از سوی نمایندگان بود.

نماینده ارومیه بر همین اساس از باهنر خواست که به عنوان نایب رئیس مجلس از قوه قضائیه بخواهد که با علم به اینکه این شکایت از سوی مجلس و کمیسیون اصل 90 تایید شده است، مورد رسیدگی قرار گیرد.

۱۳۹۲/۴/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...