نسخه چاپی

ورمختار با اشاره به‌آخرين وضعيت بررسي واردات خودرو با ارز مرجع در كميسيون اصل نود:

واردات ۱۴۴پورشه در صورت ارائه گزارش در كمیسیون بررسی می‌شود

رئیس كمیسیون اصل نود با اشاره به آخرین وضعیت بررسی واردات خودرو با ارز مرجع در كمیسیون اصل نود، درباره بررسی واردات پورشه در كمیسیون اصل نود نیز گفت: در صورتی كه گزارش واردات پورشه به كمیسیون اصل نود ارسال شود این موضوع نیز بررسی می شود.

محمد علی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین وضعیت بررسی گزارش واردات خودرو با ارز مرجع در کمیسیون اصل نود تصریح کرد: در گزارش کمیسیون اصل نود در خصوص واردات خودرو با ارز مرجع اصلاحاتی صورت گرفته است تا در زمان تشکیل کمیسیون این گزارش مطرح و سپس برای قرائت در صحن ارسال شود.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: اصلاحاتی باید در گزارش صورت می گرفت که این اصلاحات صورت گرفت و باید منتظر تصویب آن در کمیسیون باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا واردات 144 پورشه در ابوموسی که اخیرا توسط رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح شده است در این گزارش لحاظ شده یا خیر گفت: خیر؛ در این گزارش واردات این خودروها مطرح نشده است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس خاطرنشان کرد: در صورتی که گزارش واردات پورشه به کمیسیون اصل نود ارسال شود این موضوع نیز بررسی می شود اما تاکنون در این خصوص گزارشی دریافت نکرده ایم./

۱۳۹۲/۴/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: