نسخه چاپی

انتقاد از مواضع رئیس‌جمهور درخصوص حجاب

عکس خبري -انتقاد از مواضع رئيس‌جمهور درخصوص حجاب

رئیس فراكسیون روحانیون مجلس از مواضع رئیس جمهور در مورد عفاف و حجاب انتقاد كرد و افزود: متاسفانه بعضی مسئولین بالاتر قدرت نیروی انتظامی را تضعیف كرده‌اند.

به گزارش نما، حجت الاسلام محمد تقی رهبر رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آغاز فصل گرما و لزوم دقت بیشتر دستگاه‌ها در مورد بحث عفاف و حجاب اظهار داشت: متاسفانه دستگاه‌های اجرایی در این زمینه به بی‌تفاوتی کشیده شده‌اند.


وی افزود: البته نیروی انتظامی بارها اقدامات لازم را انجام داده و عزم خود را هم اعلام کرده است بر همین اساس بنده از نیروی انتظامی انتقاد نمی‌کنم.

رهبر ادامه داد: نیروی انتظامی در میدان عمل است ولی متاسفانه بعضی مسئولین بالاتر قدرت نیروی انتظامی را هم تضعیف کرده‌اند.

نماینده مردم اصفهان اظهار داشت: روزی که نمایندگان در مجلس از رئیس جمهور سوال پرسیدند وی در پاسخ به نمایندگان گفت که کدام یک از شما تاکنون گناه نکرده‌اید؛ این مسئله مغالطه و سفسطه است و رئیس جمهور نباید اینطور جواب دهد.

رهبر گفت: اینکه می‌گویند به پسر و دختر‌ها گیر ندهید حرف درستی برای مجلس و رئیس جمهور نیست.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: وقتی نگاه دولت ما در مسئله عفاف و حجاب اینطور است نمی دانم که چه باید بکنیم.

رهبر گفت: بنده مجموعه بحث‌های مربوط به عفاف و حجاب را در ۳۰۰ صفحه نوشته‌ام تا برای تاریخ و آینده بماند؛ در این کتاب نامه‌هایی که به رئیس‌جمهور و مسئولین نوشته‌ایم و همچنین دیدار‌ها با علما و اظهارات رهبری، اعتراضات و تظاهرات مردم و سایر موارد در این کتاب به تصویر کشیده شده است.

۱۳۹۱/۱/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...