نسخه چاپی

جشن تولد 32سالگی نكونام+عكس

عکس خبري -جشن تولد 32سالگي نکونام+عکس

به گزارش نما،طبقه 26 هتل آزادی دیشب میزبان مراسم تولد جواد نکونام بود. ملی پوشان از هم تیمی هایش در استقلال یعنی هاشم بیک زاده ، امیر حسین صادقی ، پژمان منتظری ، خسرو حیدری و آندو تیموریان تا بازیکنان دیگر مثل مهرداد پولادی ، جلال حسینی ، رحمان احمدی ، احسان حاج صفی ، امید ابراهیمی و محمد نوری در کنار اعضای کادر فنی تیم ملی ایستادند و کیک تولد جواد را که عکس او بر رویش نقش بسته بود را بریدند و روی صورتش مالیدند . مهرداد پولادی و شجاع خلیل زاده در کیک مالی نکونام نقش ویژه ای داشتند!
این قدر برای کارشان هیجان گذاشتند که چیزی نمانده بود کارلوس کروش را زیر دست و پای شان له کنند. البته سرمربی تیم ملی هم که بی میل نبود خودش در این مراسم کیک مالی سهمی داشته باشد بعد از پایان کار بچه ها از نمازی می پرسید:« اینجا همه در تولدهای شان کیک را به صورت صاحب تولد می مالند یا این فقط مخصوص فوتبالیست هاست؟»
نکونام که کیک تا مغزش رفته بود با خنده می گفت:« یعنی من می دانم با پولادی و حاج صفی و شجاع . حتی تا توی مخم بوی توت فرنگی گرفته.» او البته فراموش کرد که پژمان منتظری هم در این کیک مالی سهمی بزرگ داشت و در میانه آن کارزار تکه ای از کیک را روی صورت جواد مالید گفت:« جواد جان این هم بازوبند کاپیتانی!»
مهرداد پولادی ، امیر حسین صادقی و پژمان منتظری و حتی جلال حسینی هم مدام به نکونام می گفتند:« جواد جان حالا چرا 32 سالگی ، بگذار برایت جشن تولد 23 سالگی بگیریم!»

۱۳۹۲/۷/۱۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...