نسخه چاپی

زن عابر در اتوبان بابایی له شد

ملكی با اشاره به تحویل فرد حادثه‌دیده به عوامل اورژانس، اظهاركرد: تكنیسین‌های اورژانس پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ این زن 45 ساله را به علت شدت جراحات وارده تایید كردند.

به گزارش نما، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد مرگبار یک دستگاه سواری 206 با زنی میانسال خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه‌رانندگی در ساعت 21:02 به آدرس شرق به غرب بزرگراه بابایی مقابل شهرک کوثر به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه به دنبال اعلام این حادثه، ایستگاه‌های 57 و 56 به همراه گروه نجات 10 به محل حادثه اعزام شدند، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه پژو 206 SD هنگام حرکت در مسیر تندرو، با زنی که در خیابان بوده، برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شدت تصادف به حدی بود که خودروی سواری کاملا روی این زن قرار گرفته بود، به ایسنا گفت: آتش‌نشانان با تجهیزات خود، اقدام به جابجایی خودرو و خروج این زن از زیر 206 کردند.

ملکی با اشاره به تحویل فرد حادثه‌دیده به عوامل اورژانس، اظهارکرد: تکنیسین‌های اورژانس پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ این زن 45 ساله را به علت شدت جراحات وارده تایید کردند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در ساعت 22:20 به عملیات خود خاتمه دادند، گفت: علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

۱۳۹۲/۷/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...