نسخه چاپی

صحبت های مهاجم داماش پس از خودكشی‌اش!

مهاجم تیم فوتبال داماش گیلان گفت: می خواستم خودكشی كنم تا از این فوتبال بی‌رحم رهایی پیدا كنم.

به گزارش نما به نقل از فارس: مهاجم تیم فوتبال داماش گیلان گفت: می خواستم خودکشی کنم تا از این فوتبال بی‌رحم رهایی پیدا کنم.

سعید حلافی در مورد آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: متاسفانه وضعیت خوبی ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی می‌خواهد برایم بیافتد.

وی افزود: شاید الان موقع حرف زدن نباشد اما راستش را بخواهید من می‌خواستم خودکشی کنم تا از این فوتبال راحت بشوم.

حلافی عنوان کرد: می‌خواستم خودکشی کنم تا از این فوتبال بی‌رحم و پر از مسائل حاشیه‌ای و نامرد راحت شوم و باور کنید تصمیم همین بود.

حلافی در پاسخ سوالی که این تصمیم را به خاطر نیمکت نشینی و از این گونه‌ حرفها گرفته بودی یا خیر، گفت: خیلی اتفاقات افتاده، من الان نمی‌توانم به خاطر شرایطم حرفی بزنم و همه چیز را به آینده موکول کردم. من به کسی بی احترامی نکردم و در مرامم نیست که این کار را بکنم، اما خیلی اتفاقات افتاده که باور کنید دلم پر است. خیلی کارها با من شد پس از این که خودتان می‌دانید با توجه به پیشنهادهایی که داشتم چطور به داماش آمدم.

وی افزود: می‌دانید مشکل من چیست، چون در این فوتبال ساده‌ام و سرم به لاک خودم است و همیشه حرفهایم را رک و روراست می‌زنم، من هیچ وقت به دنبال درگیر شدن با مربی، مسئول و کسی نبودم و همیشه دنبال کار خودم رفتم. ساده سر تمرین می‌روم و ساده برمی‌گردم اما نمی‌دانم چرا اینقدر من را وارد حاشیه می‌کنند.

وی در پاسخ به سوالی که چه برنامه‌ای برای بازگشتت به فوتبال داری گفت: نمی‌دانم، من اگر آرامش داشته باشم خیلی راحت می توانم با شرایط ایده آل برگردم. من همیشه عادت دارم کاری به کسی نداشته باشم و حقم را در زمین بگیریم. همیشه با این که کوچک بودم در فوتبال کارهای بزرگ کردم ولی متاسفانه الان همه چیز تغییر کرده و من هشت بازی، بازی نکردم و به تصمیم سرمربی احترام می‌گذارم. نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد.

حلافی در پاسخ سوال دیگری که آیا در رابطه با این حرفها با عابدینی هم صحبت کردی یا خیر، گفت: اجازه بدهید همه چیز بماند برای بعد الان نمی‌توانم حرف بزنم.

۱۳۹۲/۷/۲۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...