نسخه چاپی

به ازای هر دختر ۳ هزار دینار می‌گرفتم!

یك زن تونسی در اعترافاتی جدید از اقدامات خود در فریب دختران این كشور برای سفر به سوریه و پیوستن به گروههای تروریستی تكفیری، در ازای دریافت مبالغی پرده برداشت.

به گزارش نما به نقل از روزنامه تونسی الشروق، قضات یک دادگاه در تونس با صدور حکمی یکی از زنان تونسی را به اتهام دست داشتن در اعزام دختران به سوریه محکوم به زندان کردند. بنابراین گزارش، این زن تونسی اعتراف کرده که دختران و زنان را به بهانه دفاع از دین با عنوان جهاد قانع می کرده و در ازای سفر هر کدام از آنها به سوریه ۳ هزار دینار به وی پرداخت می شده است.

البته میزان دریافتی این زن تونسی به نسبت میزان سن زنان و دختران اعزامی به سوریه متفاوت بوده است. مقامات امنیتی تونس اعلام کرده اند که این زن تونسی اطلاعاتی دارد که به آنها در رسیدن به شبکه عامل فریب و اعزام دختران تونسی به سوریه کمک خواهد کرد.

بنابر اعلام این مقامات دختران تونسی پس از اینکه برای اعزام به سوریه اعلام آمادگی می کردند از طریق لیبی و ترکیه به خاک سوریه وارد می شدند. اعزام دختران تونسی به سوریه برای قرار گرفتن در کنار تروریستهای تکفیری با فتوای دروغ و ضد اسلامی موسوم به جهاد نکاح از سوی وهابیون که ترویج علنی فحشا به شمار می رود، موجی از خشم و انزجار را در میان مردم تونس به دنبال داشته است.

۱۳۹۲/۷/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...