نسخه چاپی

آخرین مهلت دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی

معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور گفت: زمان باقی مانده و قانونی دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی از امروز تا ۱۴ آبان ۱۷ روز است.

به گزارش نما، محمدرضا خباز معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به زمان دقیق معرفی ۳ وزیر باقی‌مانده از کابینه دولت یازدهم به مجلس، گفت: براساس قانون و با توجه به اینکه سرپرستان این وزارتخانه‌ها در روز ۲۴ مرداد منصوب شده‌اند و به مدت ۳ ماه و تا ۲۴ آبان می‌توانند سرپرست باشند، بنابراین اگر زمان ۱۰ روزه‌ای را هم برای بررسی رأی اعتماد مجلس به آن‌ها در نظر بگیریم، زمان باقی‌مانده و قانونی دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی از امروز تا ۱۴ آبان است یعنی دولت ۱۷ روز فرصت دارد.

وی درباره معرفی سرپرستان وزارتخانه‌های علوم، ورزش و آموزش و پرورش به مجلس جهت اخذ رأی اعتماد، افزود: قرار است آقای روحانی همین سه نفر را به عنوان وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی کند.

معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور درباره احتمال معرفی شخص دیگری به جای فانی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پروش نیز اظهار داشت: قرار است سرپرستان وزارتخانه‌ها به عنوان وزیر پیشنهادی جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی شوند.

خباز در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان‌کرد: از زمان دقیق معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس اطلاعی ندارم.

۱۳۹۲/۷/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...