نسخه چاپی

شهرداری زندان اوین را می‌خواهد

سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری در حال مذاكره با سازمان زندان‌ها برای امكان‌سنجی است و یك تفاهم اولیه حاصل شده اما نیاز به بررسی و تكمیل دارد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از منتفی شدن طرح ساخت مرکز تجارت جهانی در کنار بوستان ولایت خبر داد و گفت: به این طرح انتقاداتی وارد شد که دیگر مرکز تجارت جهنی نخواهد بود و در حال بازنگری است.

علیرضا جاوید در خصوص توافقات صورت گرفته درباره تملک زندان اوین گفت: زندان قصر تملک و به باغ موزه تبدیل شد و در مورد زندان اوین هم مذاکراتش با قوه قضاییه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه مذاکرات در مورد این زندان در مرحله مقدمات است و باید پیگیری شود، گفت: سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری در حال مذاکره با سازمان زندان‌ها برای امکان‌سنجی است و یک تفاهم اولیه حاصل شده اما نیاز به بررسی و تکمیل دارد.

ساخت مرکز تجارت جهانی در بوستان ولایت منتفی شد

جاوید همچنین در مورد فاز دوم بوستان ولایت و اجرای طرح مرکز تجارت جهانی که پیش از این شهردار تهران و معاونانش در مورد آن صحبت کرده بودند، گفت: فاز دوم این مجموعه در حال طراحی است و با توجه به وسعت زیادی که این مجموعه دارد در حال بررسی طرحی جدید هستیم و طرح قبلی مربوط به ایجاد مرکز تجارت جهانی در این مجموعه منتفی شده است.
ثبت: ۱۳۹۲/۸/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: