نسخه چاپی

رشد 37 درصدی درآمدهای شهرداری تهران

درآمدهای شهرداری تهران در هفت ماهه سال 1392 نسبت به مدت مشابه سال قبل سی و هفت درصد رشد داشته است .

به گزارش نما به نقل از فارس، حسین محمد پورزرندی معاون مالی و اداری شهرداری تهران در حاشیه هم اندیشی معاونان مالی و اداری مناطق ، سازمان ها ، شرکت ها و واحدهای تابعه شهرداری تهران افزود: شهرداری تهران پیش بینی درآمد بودجه 12 و نیم میلیارد تومانی را کرده بود که شورای اسلامی شهر تهران به دلیل شرایط انتخابات کشور با بودجه 10 هزار و 400 میلیارد تومانی موافقت کرد.
وی تاکید کرد: شهرداری تهران برای اداره امور شهر هیچگونه سهمی از اعتبارات دولتی نداشته و ناگزیر است همه هزینه های شهر را از موارد پیش بینی شده در قانون تامین و سپس هزینه کند.
معاون شهردار تهران با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور ، رکود ساخت و ساز و از سوی دیگر توسعه شهر و بالا رفتن شاخص های زندگی در کلانشهر تهران ، تامین منابع مالی شهر را در عین صعب بودن از وظایف خطیر مدیریت شهری بر شمرد و یادآور شد : شهرداری تهران از سال ها پیش به دنبال تامین درآمد پایدار شهری و کاهش وابستگی به ساخت وساز بوده که این مهم در هفت ماهه سال جاری به شدت پیگیری شده تا ضمن تحقق درآمدهای پیش بینی شده در قانون بودجه شهرداری تهران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با وجود شرایط انتخاباتی کشور 37 درصد رشد در درآمدهای وصولی خود داشته است.
پورزرندی اظهار امیدواری کرد: تا پایان سال جاری روند صعودی کسب درآمد های شهرداری تهران تا تحقق بودجه پیش بینی شده ادامه داشته باشد.

۱۳۹۲/۸/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...