نسخه چاپی

"آیت‌الله حسینی‌بوشهری" درگذشت "حبیب‌الله عسگراولادی" را تسلیت گفت

مدیر حوزه‌های علمیه با صدور پیامی درگذشت "حبیب الله عسگراولادی" را به محضر رهبری معظم انقلاب و عموم مردم تسلیت گفت.

به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگارن، "آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری" با صدور پيامي درگذشت "حبيب‌الله عسگراولادي" دبيرکل سابق حزب موتلفه اسلامي و دبيرکل کنوني جبهه پيروان خط امام و رهبري را به محضر مبارک رهبری معظم انقلاب و عموم مردم تسليت گفت.

متن کامل اين پيام به شرح ذيل است:

"ارتحال یار دیرین انقلاب، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، مجاهد نستوه، مرحوم حاج "حبیب‌الله عسگراولادی"، از پیشگامان نهضت امام خمینی(ره) و از خادمان مخلص اسلام که عمر شریف خود را در خدمت به آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری سپری کرده، موجب تأسف و تأثر شدید گردید.

آن فقید سعید از چهره‌های مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی بوده و در بیش از نیم قرن مبارزه و مجاهدت، همواره وحدت‌بخش نیروهای انقلابی بوده و با حضور در عرصه‌های گوناگون در مسیر ولایت، همواره در راه خدمت به مردم از هیچ سعی و کوششی فروگزار نکرد و با اتخاذ مواضع صریح و روشن از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع کرده و تا آخرین لحظات عمر خویش در خدمت به مردم و به ویژه محرومان و مستضعفان بود.

این‌جانب این ضایعه مولمه را به محضر مبارک رهبری معظم (مدظله)، مردم شریف و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان محترم صبر و پاداش بزرگ آرزو دارم.

سید هاشم حسینی بوشهری

مدیر حوزه‌های علمیه"

۱۳۹۲/۸/۱۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...