نسخه چاپی

تجمع هواداران مقابل هتل استقلالی ها

مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند تا به احترام مرحوم جدیكار قبل از انجام بازی یك دقیقه سكوت انجام شود.

به گزارش نما به نقل از فارس،استقلالی‌ها در حالی که تا کمتر از سه ساعت دیگر باید به مصاف صبا در شهر قم بروند در هتل خورشید مستقر هستند. هواداران تیم استقلال که تعدادشان نزدیک به 500 نفر می‌رسد با حضور مقابل هتل خورشید و تشویق بازیکنان و کادر فنی این تیم به این شکل از تیم خود حمایت می‌کنند. ازدحام طرفداران استقلال به گونه‌ای است که نیروی انتظامی برای متفرق کردن آنها وارد عمل شده و آبی‌پوشان قصد دارند از ساعت 13 راهی ورزشگاه یادگار امام قم شوند.

* امیر قلعه‌نویی شب گذشته راهی مسجد مقدس جمکران شد و پس از زیارت و برپایی نماز در این مسجد مجددا به قم برگشت. همچنین تعدادی از بازیکنان استقلال مثل مهدی رحمتی، عمران‌زاده، نیکبخت، اکبرپور، امیر حسین صادقی و چند تن از اعضای کادر فنی با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه (س) به زیارت پرداختند. سرمربی استقلال به همین دلیل در نشست خبری حاضر نشد و مجید صالح به کنفرانس قبل از بازی رفت.

* اعضای تیم استقلال و سرپرست این تیم به دنبال این موضوع هستند که با تهیه روبان مشکی به نوعی با خانواده مرحوم بیوک جدیکار ابراز همدردی کنند. البته در صورت موافقت مسئولان برگزار کننده مسابقه دیدار دو تیم با یک دقیقه سکوت آغاز خواهد شد.

* تعدادی از تماشاگران تیم استقلال و مشوقان این تیم از تهران راهی قم شدند تا به تشویق تیم خود بپردازند.

* اتوبوس تیم استقلال قرار است با اسکورت نیروی انتظامی راهی ورزشگاه یادگار امام قم شود.

* کریم بوستانی و ساموئل و بیک زاده غایبان استقلال در سفر به قم هستند.

دیدار تیم‌های صبا واستقلال از ساعت 15 در ورزشگاه یادگار امام شهر قم برگزار خواهد شد.
ثبت: ۱۳۹۲/۹/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: