نسخه چاپی

حضور نهاوندیان بر بالین آیت‌الله كاشانی

رییس دفتر رییس‌جمهور امروز جمعه با حضور در یكی از بیمارستان‌های تهران از حضرت آیت‌الله راستی كاشانی عیادت كرد.

به گزارش نما به نقل از فارس،محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور امروز جمعه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از حضرت آیت الله راستی کاشانی عیادت کرد.

نهاوندیان با ابلاغ سلام گرم رییس جمهور کشورمان به آیت الله راستی کاشانی، از طرف خود و آقای روحانی برای این شخصیت برجسته حوزه‌های علمیه و یار دیرین امام راحل(ره) آرزوی سلامتی و بهبود کامل کرد.

در این عیادت، آیت الله راستی کاشانی، با تشکر از ابراز لطف رییس جمهور گفت: خدا را شاکرم که اوضاع کشور و نظام به سوی تدبیر و مدیریت همراه با تفکر، خرد و منطق پیش می‌رود.

این استاد برجسته حوزه های علمیه با اظهار تاسف از فرصت‌های از دست رفته در هشت سال گذشته، سوء استفاده از نام دین و مذهب و به خصوص نام حضرت بقیه الله الاعظم، امام زمان (عج) و بداخلاقی ها و سوءرفتارهایی که واقع شد، از رویکرد مدیریت جدید کشور و همکاران پرتلاش آقای روحانی در هیات وزیران ابراز خرسندی کرد و افزود: حقیر همواره برای آقای رییس جمهور دعا می کنم و معتقدم که توفیق ایشان مایه عزت و سربلندی مذهب حق و آسودگی و امنیت ایران عزیز خواهد بود.

وی اظهار داشت: قطعا تلاش‌های خالصانه دولت که امید را در دل مردم زنده می‌کند، در پیشگاه الهی و نزد حضرت ولی عصر (عج) پوشیده نخواهد بود و مایه شادی روح امام راحل عزیز و آرامش خاطر مردم ایران خواهد بود.

آیت‌الله راستی کاشانی برنامه‌های آقای روحانی را تداوم حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توصیف و تصریح کرد: معتقدم که حرکت و تلاش ایشان با همکاری و مساعدت مسئولین و ملت مسلمان و با هدایت های مقام معظم رهبری، برای کشورهای اسلامی و منطقه تبدیل به الگو و سرمشق خواهد شد.

این یار دیرینه امام راحل(ره) با تاکید بر اینکه از تلاش ها و مجاهدت های تمام اعضای دولت و همکاران آقای روحانی، به ویژه وزیر امور خارجه، آقای ظریف تشکر می کنم، خاطرنشان کرد: آقای ظریف دیپلماتی شجاع، برجسته، عزیز و البته مظلوم است و همواره علاوه بر آقای روحانی، برای آقایظریف نیز از خدای منان استقامت و صبر طلب کرده و حفظ ایشان را خواستارم.

آیت الله راستی کاشانی در ادامه توصیه کرد که رئیس‌جمهور نسبت به برنامه هایی که اعلام کرده و نیات خیرخواهانه و صحیحی که دارد، استقامت و پایداری داشته باشد و نادانی نادانان و افراد کج فهم و کج سلیقه و بدخواهان نباید در عزم و تصمیم راسخ ایشان خللی وارد نماید.

وی اضافه کرد: آقای رییس جمهور آنچه را که تشخیص می دهد و لازم است، بر اساس قانون، بدون مسامحه پیگیری نموده و کوتاهی نفرمایند و البته می دانم که ایشان همین گونه هستند.

آیت الله راستی کاشانی بر توجه رییس جمهور به حوزه های علمیه و استفاده از نظرات خیرخواهانه مراجع، اصحاب برجسته انقلاب اسلامی و یاران امام راحل(ره) که متاسفانه در سال‌های اخیر مورد بی مهری قرار گرفتند، تاکید کرد.

این استاد برجسته حوزه های علمیه همچنین بر لزوم توجه رییس جمهور به انتقادات دلسوزان و خیرخواهان تصریح کرد.

آیت الله راستی کاشانی در ادامه با یادآوری سابقه طولانی آشنایی با نهاوندیان اظهار داشت: جنابعالی از خیرخواهان و دلسوزان نظام هستید؛ به شما علاقه داشته و دارم و خوشحالم که در کنار آقای روحانی در خدمت نظام و مذهب حقه هستید.

این استاد برجسته حوزه های علمیه در پایان این دیدار بار دیگر از اینکه امروز به یمن حضور آقای روحانی در مصدر ریاست دولت، بسیاری از نکات منفی دیگر نیست، خدای بزرگ را سپاس گفت.

۱۳۹۲/۹/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: