نسخه چاپی

حبيبي :

هر فتنه گری اصلاح طلب نیست هر اصلاح طلبی هم فتنه گر نیست

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تاکتیک اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: علی القاعده آن دسته از اصلاح طلبانی که علاقه مند به نظام هستند متوجه شده اند که چوب موسوی و کروبی را خورده اند و باید یک مرزبندی جدی با این افراد داشته باشند تا زمینه ماندن آنها در صحنه های سیاسی کشور بیشتر از گذشته فراهم شود.

محمد نبی حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص حضور اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: ما در خصوص حضور اصلاح طلبان معتقدیم هر اصلاح طلبی فتنه گر نیست و البته هر فتنه گری هم اصلاح طلب نیست.

وی افزود: معتقدم آن دسته از اصلاح طلبانی که اصل نظام را قبول دارند و به ویژه پایبند به ولایت فقیه هستند و نظر مقام معظم رهبری را در همه زمینه ها فصل الخطاب می دانند اینها به عنوان نیروهای داخل نظام باید تلقی شوند. البته ممکن است این نیروها با اصولگرایان در یک رقابت جدی هم وارد شوند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: رقابت با اصولگرایان به هیچ عنوان ضدیت با نظام به حساب نمی آید بلکه ممکن است فردی در درون فضای سیاسی کشور باشد و نظام را قبول داشته باشد اما با اصولگرایان در یک رقابت جدی وارد شود.

وی در خصوص حضور افرادی مانند کمال خرازی و محمدرضا عارف به نمایندگی از اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: من در رابطه با اشخاص ترجیح می دهم اظهار نظری نکنم ولی در هرصورت آن دسته از اصلاح طلبانی که نظام را قبول دارند و مایل هستند در عداد فتنه گران قرار نداشته باشند حضور اینها در صحنه سیاسی به هیچ وجه به ضرر انقلاب نیست.

حبیبی با اشاره به تاکتیک اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: علی القاعده آن دسته از اصلاح طلبانی که علاقه مند به نظام هستند متوجه شده اند که چوب موسوی و کروبی را خورده اند و باید یک مرزبندی جدی با این افراد داشته باشند تا زمینه ماندن آنها در صحنه های سیاسی کشور بیشتر از گذشته فراهم شود.

۱۳۹۱/۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...