نسخه چاپی

محكومیت فاطمه هاشمی بخاطر امر به معروف

عکس خبري -محکوميت فاطمه هاشمي بخاطر امر به معروف

من از باب امر به معروف و براساس آزادی بیان مطالبی را مطرح كرده بودم كه امروز به خاطرش محاكمه شدم.

به گزارش نما؛ دادگاه رسیدگی به اتهامات فاطمه هاشمی رفسنجانی دقایقی قبل به پایان رسید این در حالی است که او پس از پایان دادگاه گفت: من از باب امر به معروف و براساس آزادی بیان مطالبی را مطرح کرده بودم که امروز به خاطرش محاکمه شدم.پرونده فاطمه هاشمی با صدور کیفرخواست به اتهام نشر اکاذیب به شعبه اول دادگاه انقلاب تهران ارجاع شده بود که جلسه محاکمه صبح چهارشنبه 19 دی ماه جاری با حضور فاطمه هاشمی، وکیل مدافعش، همسر آیت الله هاشمی و فائزه و یاسر برگزار شد.


مهر نوشت: فاطمه هاشمی پیش از ظهر چهارشنبه پس از جلسه محاکمه اش در جمع خبرنگاران گفت: امروز ساعت 10.30 دقیقه جلسه دادگاه شروع و من با رد اتهام به دفاع از خود پرداختم.


وی افزود: از باب امر به معروف و نصیحت این مطالب را مطرح کرده بودم و به عنوان یک شهروند و براساس قانون اساسی حق آزادی بیان دارم.


هاشمی بیان کرد: در این جلسه آخرین دفاع من اخذ و فقط به مادرم اجازه ورود به دادگاه داده شد. وکلایم نیز مسائلی را درخصوص اتهام من بیان کرده و این اتهام را رد کردند.


پوربابایی وکیل فاطمه نیز درباره روند دادگاه گفت: در جلسه امروز به طور کامل از موکلم دفاع کردیم و حکم دادگاه ظرف یک هفته آینده صادر خواهد شد.


علیزاده طباطبایی دیگر وکیل فاطمه نیز روند دادگاه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در جلسه امروز در خصوص اعتراضاتی که به نحوه رسیدگی داشتیم دفاعیات خود را مطرح کردیم.

۱۳۹۲/۱۰/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: