نسخه چاپی

مراسم ازدواج پشت میله‌های زندان در طبس

رئیس اداره زندان طبس گفت: زمینه ازدواج‌ دختر و پسر زندانی در طبس فراهم و مراسم عقدكنان عروس و داماد نیز در ندامتگاه طبس برگزار شد كه این اتفاق خوشایند برای دومین بار در ندامتگاه طبس انجام می‌شود.

حسین حسین‌پور در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: براساس آئین‌نامه‌ی سازمان زندان‌ها زمینه‌ی ازدواج دختر و پسر زندانی در ندامتگاه طبس فراهم و مراسم عقدکنان این عروس و داماد هم باشرکت جمعی از محکومان ساکن در ندامتگاه طبس برگزار شد.

وی ادامه داد: این زوج خوشبخت باحضور عاقد، در پای سفره‌ی عقد نشستند و پس از جاری شدن خطبه‌ی عقد، زندگی مشترک‌شان را در پشت میله‌های زندان آغاز کردند که هر دو تا حدود 2 سال دیگر باید در زندان طبس دوران محکومیت خود را سپری کنند، که امیدواریم در آینده‌ای نه‌چندان دور از طرف قوه قضائیه و کمیسیون مربوط به عفو زندانیان، این دوران محکومیت برای‌شان کوتاه‌تر شود.

رئیس اداره زندان شهرستان طبس خاطرنشان کرد: «مریم» و «رضا» تنها می‌توانند در ملاقات‌های خصوصی و در روزهایی که سازمان زندان‌ها تعیین می‌کند و یا در مرخصی‌هایی‌شان یکدیگر را ببینند، تا پس از گذران دوران محکومیت با فراهم آوردن کاشانه‌ای به زندگی زناشویی‌شان ادامه دهند.

وی یادآور شد: این اتفاق خوشایند برای دومین بار است که در ندامتگاه طبس انجام می‌شود و پیش از این نیز در شهریور 1391 مراسم عقد دیگری در این ندامتگاه برگزار شده بود.

۱۳۹۲/۱۰/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: