نسخه چاپی

دعای دایی برای دشمنانش!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در قبال مدارك رو شده توسط باشگاه راه‌آهن واكنش نشان داد.

به گزارش نما به نقل از فارس: علی دایی در خصوص ارائه برخی اسناد و مدارک توسط مسئولان باشگاه راه‌آهن علیه خود اظهار داشت: پس از اینکه روز گذشته به من اطلاع داده شد که مسئولان باشگاه راه‌آهن مدارکی را در خصوص من روی سایت خود به عنوان پاسخ باشگاه راه‌آهن به دایی در واکنش به مصاحبه من گذاشته‌اند من بدون اینکه مطالب را نگاه کنم جواب لازم را دادم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: اما امروز سعی کردم مدارک آقایان را به دقت بررسی کنم که خدا را شکر باز هم همه چیز مشخص شد.

وی افزود: طبق اسناد و مدارک منتشره آقایان، پولی را که ما جمع کرده بودیم بالغ بر 5 میلیون و 200 هزار تومان بود و پول‌هایی که پرداخت شده از طرف ما 24 میلیون و 700 تومان طبق مدارک آقایان است پس اگر این ارقام را کنار هم بگذارید آقایان به جای متهم کردن من خودشان را متهم کرده‌اند و تازه باید 19 میلیون و 500 هزار تومان به من بدهند چون من از جیبم طبق سند آقایان خرج کرده‌ام.

دایی ادامه داد: من همیشه می‌گویم خدا انشاء‌الله دشمنان را باسواد کند تا این طور اشتباه نکنند. ما 5 میلیون و 200 هزار تومان از کمک‌ها جمع کرده‌ایم و طبق سند آقایان 24 میلیون و 700 هزار تومان هزینه کرده‌ایم. باز هم طبق سند آقایان 15 میلیون و 500 هزار تومان من از جیبم هزینه کردم پس آقایان به من بدهکار هستند. من در نامه‌های منتشره به آقای اکبری اعلام کردم رسیدگی شود. چیزی مبنی بر اقدام و انجام کار که ننوشته‌ام اما حالا می‌خواهند با سندی که خودشان را محکوم می‌کند من را محکوم کنند. پس بهتر است آقایان بیشتر دقت کنند و حداقل سندی را که علیه کسی منتشر می‌کنند آن هم در رسانه‌ها بیشتر روی آن دقت کنند. کاری ندارد دو نفر را بیاورند متوجه همه چیز خواهند شد نه اینکه با این کارها آبروی خود را ببرند.

دایی خاطر نشان کرد: آقایان محترم اگر می‌خواهید سندی بزنید با کمک افراد باسواد مطالعه کنید، اگر می‌خواهید سندی بزنید کاری ندارد دو دوتا چهارتا کنید و با مشورت با چند فرد کار بلد مدارک خود را علیه کس دیگر انتشار بدهید تا اینطور دچار مشکل نشوید. مگر در آن باشگاه دو حسابدار نیست که همه چیز را بررسی و حساب و کتاب کند تا شما اینطور خود را دچار مشکل نکنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته من طبق گزارشی که به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در اظهاراتم در صفحه 6 خط 12 داده‌ام همه چیز را ذکر کرده‌ام که ماجرا از چه قرار است و این موضوعات هم در کمیته انضباطی موجود است اما آقایان باز هم در حساب و کتاب خود دچار مشکل شده‌اند.

وی افزود: حساب و کتاب آقای اکبری دوست آقایان طوری بوده که ما 5 میلیون و 200 جمع کردیم، 24 میلیون و 700 هزار تومان هزینه کرده‌ایم و آقایان اینجایش را دیگر نخوانده بودند. 19 میلیون و 500 از جیب من خرج شده و با یک حساب سرانگشتی این پول را به من بدهکارند. پس به جای اینکه بخواهید علیه علی دایی کار کنید کاری ندارد یک بار سند و مدارک خود را چک و یا به دو نفر بدهید که تحصیلکرده باشند و حساب مالی را سرانگشتی بلد باشند سپس پس از جمع و تفریق مدارک خودتان را اینطوری روی سایت‌ها بگذارید. خدا را شکر می‌کنم که باز هم من شرمنده مردم نشده‌ام و به نظرم آقایان با این کار خودشان را به مضحکه گرفته‌اند نه کس دیگر را.

سرمربی قرمزپوشان یادآور شد: البته تمام هواداران پرسپولیس این را بدانند تمام تمرکز من و بچه‌هایم در این چند روز این است که با تمام توان به دربی 78 برویم و دل آنها را شاد کنیم و به فکر هیچ چیز دیگر نیستیم. دوست داریم روز جمعه بهترین بازی خودمان را در فصل جاری در دربی 78 به هواداران هدیه بدهیم تا انشاء‌الله در این بازی بزرگ دل آنها را شاد کنیم. این تمام هدف اصلی ما است و به غیر از این به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌کنیم. امیدوارم که روز جمعه با توجه به انگیزه بالای بچه‌هایم و کمک هواداران به 3 امتیاز دربی برسیم.

سرمربی قرمزپوشان در پایان یادآور شد: من دیگر دوست ندارم در مورد اشتباهات آقایان راه‌آهنی حرفی بزنم چون فکر کنم با صحبت‌هایم همه همه چیز را متوجه شدند. آقایان با دیدن سندهایی که چاپ شده مشخص است که باز هم خودشان را محکوم کرده‌اند. آقایان این را بدانید من هر چه دارم از خدای بزرگ است و چون همیشه در کارهایم راه راست را پیش گرفته‌ام هر که می‌خواهد من را دچار مشکل کند و حرفش ناحق است خودش این بلاها به سرش می‌آید. می‌توانید این را در اسناد و مدارک منتشره آقایان ببینید. مطمئن باشید یک درصد هم نمی‌توانند من را به حاشیه ببرند حتی با چاپ کردن این چیزها که علیه خودشان تمام شد. من الان فقط به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنم تا آخر فصل مقابل این هواداران رو سفید باشیم.

۱۳۹۲/۱۰/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...