نسخه چاپی

طرفداران كریمی «اورژینال» نگران نباشند!

در تازه‌ترین فهرست اعلام شده توسط كارلوس كی‌روش نام علی كریمی مشاهده نمی‌شود و این در حالی است كه چندی پیش او پاسپورت خود را تحویل فدراسیون فوتبال داده بود.

به گزارش نما، حالا بسیاری از خودشان می‌پرسند بالاخره کریمی هم در لیست کی‌روش قرار گرفته یا نه؟

بازگشت احتمالی سیدمهدی رحمتی به جمع ملی‌پوشان پس از دیدار کی‌روش و قلعه‌نوعی و روبرو شدن سید و کارلوس نیز این گمانه زنی‌ها را به وجود آورده که راه بازگشت سنگربان شماره یک استقلال و البته بهترین دروازه‌بان حال حاضر هموار شده است؟

کارلوس برای بازی‌های تدارکاتی 12 و 14 اسفند ماه مقابل کویت و گینه که در واقع دیدارهایی برای کسب هماهنگی بیشتر است در کنار دعوت از ترکیب ثابت تیمش فقط جای چند بازیکن جانشین و ذخیره را تغییر داده است و آنها هستند که باید در فرصتی که به آنها می‌دهد ثابت کنند نیروهایی کارآمد برای سفر به برزیل هستند یا نه؟

آنچه مسلم است اینکه علی کریمی «اورژینال» یعنی هافبک پرسپولیسی تیم تراکتورسازی در فهرست‌نهایی کی‌روش برای جام جهانی 2014 برزیل قرار دارد و سرمربی پرتغالی روی او به عنون یک بازیکن با تجربه و یک نیروی جانشین، موثر و شخصیت کاریز ماتیک نظر کاملا مثبتی دارد.

جالب اینجاست هم کی‌روش و هم کریمی ماهها پیش در ملاقاتی نسبتا پنهانی به خیر و خوشی جلسه‌ای را برگزار کردند و همانجا سرمربی پرتغالی نظر مثبت خود را به کریمی اعلام داشت البته بازی‌های بسیار خوب کریمی با تراکتورسازی و تصاحب جام حذفی توسط این تیم تبریزی هم مزید بر علت شد تا در صورت دعوت به تیم‌ملی کسی بر کی‌روش خرده نگیرد.

به تمامی علاقه‌مندان به فوتبال علی کریمی می‌گوییم تحت هیچ شرایطی نگران بازیکن مورد علاقه خود نباشند مگر آنکه یک آسیب دیدگی بد موقع باعث جدایی‌اش از تیم‌ملی شود.

اما حساب سیدمهدی رحمتی تا حدود بسیار زیادی متفاوت است. آنچه مسلم است در دیدار آشتی کنان کی‌روش و قلعه‌نوعی یکی از محورهای گفتگو فراهم شدن زمینه بازگشت رحمتی به تیم‌ملی بوده است و پس از آن، دیدار ناخواسته (شما بخوانید برنامه ریزی شده) رحمتی و کی‌روش زمینه این بازگشت مضاعف شده است. هر چند سرمربی پرتغالی می‌داند در حال حاضر بهترین دروازه‌بان ایران کسی به جز سیدمهدی رحمتی نیست و از طرف دیگر او هم نمی‌خواهد از اصول خود عقب‌نشینی کند اما دیدارهای تدارکاتی تیم‌ملی تا قبل از اردوی نهایی و سفر به برزیل از جمله دیدار با تیم‌های کویت و گینه محدوده زمانی است که کی‌روش باز هم چشم به هنرنمایی احتمالی رحمان احمدی و دانیال داوری خواهد داشت و چنانچه آنها نشان ندهند یک دروازه‌بان شش دانگ برای جام جهانی هستند آن وقت رحمتی با چند توافق پنهانی و شروط و شروطی که رسانه‌ای نخواهد شد به تیم‌ملی باز می‌گردد.

۱۳۹۲/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...