نسخه چاپی

از رای نیاوردنم اصلا ناراحت نیستم

رئیس فراكسیون موتلفه اسلامی در مجلس هشتم كه از راه یابی به مجلس نهم بازمانده است از ادامه فعالیت فراكسیون متبوعش در مجلس آینده خبر داد و گفت: فراكسیون موتلفه در مجلس نهم قدرتمند تر و محكم تر از مجلس هشتم عمل خواهد كرد.

رئیس فراکسیون موتلفه اسلامی در مجلس هشتم که از راه یابی به مجلس نهم بازمانده است از ادامه فعالیت فراکسیون متبوعش در مجلس آینده خبر داد و گفت: فراکسیون موتلفه در مجلس نهم قدرتمند تر و محکم تر از مجلس هشتم عمل خواهد کرد.

اسدالله بادامچیان در گفتگو با خبرنگار مهر،با اشاره به ترکیب مجلس نهم افزود: خوشبختانه باردیگر مجلس در اختیار اصولگرایان قرار گرفت از این رو می توان مجلس نهم را مجلس اصولگرا و ولایی دانست البته این پیروزی مرهون خدمات جامعتین بویژه حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی است.

وی در ادامه با اشاره به حضور برخی از اعضای فهرست جبهه متحد و جبهه پایداری در مجلس نهم گفت: برای منتخبین مردم که در فهرست جبهه متحد قرار داشتند نظر آیت الله مهدوی کنی و یزدی بسیار مهم است واعضای جبهه پایداری نیز بر دیدگاه های آیت الله مصباح تاکید دارند به همین جهت مجلس نهم زیر مجموعه این سه فقیه است و بدون شک مرزبندی محکمی با جریان انحرافی دارد.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه موتلفه از همان ابتدا بر وحدت و پیروزی اصولگرایان در انتخابات تاکید می کرد و خوشبختانه توانستیم به راهبرد تشکیلاتی خود که همان پیروزی اصولگرایان بود دست یابیم گفت: برای ما در موتلفه جلوگیری از اختلاف بین نیروهای اصولگرا و عدم ورود جریان انحرافی مهم بود که توانستیم به برنامه ها و اهداف خود در این دوره از انتخابات دست یابیم.

رئیس فراکسیون موتلفه اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا فراکسیون موتلفه در مجلس نهم تشکیل خواهد شد یا نه؟ اظهار داشت: تعدای زیادی از اعضای فراکسیون موتلفه توانستند در مجلس نهم راه یابند، در حوزه انتخابیه تهران نیز دو نفر از اعضای موتلفه راهی مجلس شدند براین اساس فراکسیون موتلفه در مجلس آینده همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: فراکسیون موتلفه بنا دارد در مجلس نهم قدرتمند تر و محکم تر عمل کند.

این نماینده مجلس در پایان درباره اینکه پس از پایان مجلس هشتم،در کجا فعالیت خواهید کرد؟ افزود: از اینکه رای نیاوردم اصلا ناراحت نیستم، ضمن آنکه می توانم همچنان در فراکسیون موتلفه شرکت و نظرات خود را در آنجا بیان کنم، همچنین وقت بیشتری را صرف موتلفه خواهم کرد و به کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی خود ادامه خواهم داد.
ثبت: ۱۳۹۱/۲/۱۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: