نسخه چاپی

جزئیات جلسه نمایندگان تهران با وزیر اطلاعات

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران جزئیات جلسه امروز نمایندگان با وزیر اطلاعات را تشریح كرد.

به گزارش نما حسین طلا دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز این مجمع با وزیر اطلاعات اظهار داشت: جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران و شهرستان‌های استان تهران با حضور اطلاعات در این وزارتخانه برگزار شد.

وی ادامه داد: در ابتدای جلسه وزیر اطلاعات گزارشی از اقدامات این وزارتخانه در خصوص فعالیت‌های گروه‌های معاند و تکفیری محارب بیان کرد و سپس گزارشی از کشفیات سربازان گمنام امام زمان (عج) از این گروهک‌ها و ضربات فراوانی که بر ساختار سازمانی و انسانی این گروهک‌ها توسط وزارت اطلاعات زده شده است، ارائه داد.

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران افزود: یکی دیگر از مباحثی که در جلسه مطرح شد، جایگاه وزارت اطلاعات و لزوم حرکت براساس استراتژی راهبردی‌محور و تأکید براین نکته بود که وزارت اطلاعات جناحی نیست و سرمایه اصلی برای امنیت کشور، مردم هستند، همچنین در این جلسه آسیب‌های برخی اظهارنظرهای مسئولان که بیشتر به خاطر مسائل تبلیغاتی و با اهداف انتخاباتی زده می‌شود و ممکن است در عمل باعث ایجاد هزینه برای نظام شود، مورد بحث قرار گرفت.

طلا ادامه داد: همچنین در ادامه جلسه از اظهارات برخی مسئولان که منجر به دامن زدن به موضوعات اختلافات اقوام و قومیت‌ها در کشور می‌شود، انتقاد شد و بر لزوم پیگیری و بررسی وزارت اطلاعات در این خصوص و آگاهی‌سازی نسبت به تبعات این‌گونه اظهارات تأکید شد.

وی در خصوص سایر موارد مطرح شده در جلسه گفت: از مسائلی که در خصوص استان تهران مطرح شد، می‌توان به موضوع اتباع بیگانه در استان تهران بخصوص شهرستان‌های اطراف تهران اشاره کرد و ضرورت بررسی نحوه خدمات‌رسانی دستگاه‌ها در استان تهران و میزان رضایتمندی مردم از عملکرد آنان و حرکت به سمت رفع کمبودها و کاستی‌ها نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: در انتهای جلسه نمایندگان استان تهران که درجلسه حاضر بودند، از اقدامات موثر سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دستگاه‌های دیگر امنیتی و نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور و ثبات و آرامشی که در کشور علیرغم ناامنی در برخی کشورهای همسایه وجود دارد، تشکر و قدردانی کردند.
ثبت: ۱۳۹۳/۳/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: