نسخه چاپی

توضیحات مدیران خودرو درباره تولید در این شركت

در حالیكه براساس آمار رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خرداد ماه امسال تولید خودرو در شركت مدیران خودرو متوقف شده است مسئولان این شركت می‌گویند میزان تولیدشان در خرداد ماه 236 درصد درصد افزایش یافته است.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، وزارت صنعت، معدن و تجارت در آمار خرداد ماه خود از وضعیت تولید خودرو در کشور اعلام کرده که تولید انواع خودروی سواری در شرکت مدیران خودرو در خرداد ماه امسال با کاهش 100 درصدی از 714 دستگاه در خرداد ماه 92 به صفر رسیده است.

در واکنش به این خبر مدیر فروش و بازاریابی شرکت مدیران خودرو این آمار را نادرست دانسته و از رشد تولید این شرکت خبر می‌دهد. وی میزان تولید مدیران خودرو در سال جاری را به شرح زیر اعلام کرده است:"در سه ماهه نخست سال جاری تولید خودروهای شرکت مدیران خودرو با رشدی معادل 73 درصد درصدی نسبت به سه ماهه نخست سال گذشته به تعداد 7691 دستگاه رسیده است.

آمار تولید خرداد ماه سال جاری 2404 دستگاه بوده که نسبت به سال 92 که 714 دستگاه بوده است رشدی معادل 236 درصد درصد داشته است. شایان ذکر است آمار تولید خودرو این شرکت در 3 ماهه اول سال 92 تعداد 4445 دستگاه بوده است.همچنین هم‌اکنون میانگین تولید روزانه شرکت مدیران خودرو 200 دستگاه است.

شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین خودروساز بزرگ کشور با در دست داشتن سهم قابل توجه از بازار خودرو در نظر دارد میزان تولید خود را به بالای 50.000 دستگاه در سال 93 افزایش دهد که این میزان تقریبا رشدی معادل 250 درصد نسبت به سال قبل خواهد بود".
ثبت: ۱۳۹۳/۴/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: