نسخه چاپی

آغاز سومین جلسه دادگاه اختلاس بزرگ بیمه

عکس خبري -آغاز سومين جلسه دادگاه اختلاس بزرگ بيمه

صبح امروز جلسه دادگاه با حضور تعدادی از متهمان پرونده به صورت علنی در سالن اجتماعات دادگاه كیفری استان تهران آغاز شد.

سومین جلسه رسیدگی به پرونده اختلاس بزرگ بیمه به ریاست قاضی مدیرخراسانی و با حضور تعدادی از متهمان در دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این پرونده 78متهم دارد که 10 نفر از آنها با قرار قانونی در زندان به سر می‌برند.

پیش از این متهمان در شعبه 76 دادگاه کیفری سه جلسه محاکمه شده بودند که با توجه به نقص های موجود در پرونده قاضی مدیرخراسانی پرونده اختلاس بیمه را برای رفع نواقص به دادسرا بازگرداند. در آنجا هم با تکمیل تحقیقات پرونده بار دیگر به شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

صبح امروز جلسه دادگاه با حضور تعدادی از متهمان پرونده به صورت علنی در سالن اجتماعات دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

در این جلسه وکلای متهمان نیز حضور دارند و قرار است کیفرخواست متهمان توسط قاضی ذبیحی زاده نماینده دادستان تهران قرائت شود. همچنین قاضی مرادی، جهانی، کوهکن و ملکی چهار قاضی مستشار این دادگاه هستند.

جلسه قبل که روز چهارشنبه برگزار شد به اتهامات 9 تن از متهمان پرونده رسیدگی شد و متهمان به همراه وکلای خود به دفاع از اتهاماتشات پرداختند.

به گفته رئیس دادگاه های کیفری استان تهران، جلسات دادگاه اختلاس بیمه در روزهای زوج هفته برگزار می شود و تا دو ماه آینده حکم مجازات متهمان پرونده صادر خواهد شد.

دو جلسه محاکمه متهمان در حالی برگزار می شود که برخی متهمان بدون داشتن وکیل از خود دفاع می کنند. تا کنون به اتهامات 13 تن از متهمان رسیدگی شده اما آخرین دفاعیات چهار متهم ردیف اول هنوز گرفته نشده است. از متهم ردیف پنجم معروف به آقای خاص نیز در جلسه دادگاه خبری نبود.

ثبت: ۱۳۹۱/۳/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: