نسخه چاپی

مشاور وزیر،كودك سرراهی بود+عكس

فلور پلرن با نام اصلیِ كیم یونگ سوك، خانم فرانسوی ۳۸ سالۀ كره ای تبار است كه ۳۸ پیش در یكی از خیابانهای سئول به حال خود رها شده بود اما امروز یكی از مشاوران رده بالای فرانسوا اولاند در وزارت اقتصاد است.

به گزارش نما ، فلور پلرن با نام اصلیِ کیم یونگ سوک، خانم فرانسوی ۳۸ سالۀ کره ای تبار است که ۳۸ پیش در یکی از خیابانهای سئول به حال خود رها شده بود اما امروز یکی از مشاوران رده بالای فرانسوا اولاند در وزارت اقتصاد است.

IMAGE634735762297396692.jpg

 یک زوج فرانسوی کیم را در سن ۶ ماهگی به فرزند خواندگی قبول و او را به فرانسه می آورند. پلرن در حال حاضر مشاور وزیر اقتصاد در بخش شرکتهای بازرگانی است.

کیم یونک سوک که در زبان کره ای به معنای زن کامل است، دوران لیسانس خود را دو سال زودتر از هم دوره ای های خود به پایان رساند و تحصیلات عالیه خود را در مدرسۀ عالی علوم اقتصادی و تجاری و همچنین در کالج انا( کالجی که بسیاری از سیاستمداران از آنجا فارغ التحصیل شده اند) به پایان رساند.

او در زمان تبلیغات انتخاباتی اولاند، یکی از فعالان کمپین و از مشاوران نزدیک رییس جمهور بود.

مسئله قابل توجه در مورد راهیابی یک تبعۀ خارجی به دولت اولاند در اینست که فرانسه سیاست بازتری را در مقابل پذیرش مهاجران و جذب آنها در جامعه دارد.

این در حالی است که در انتخابات پارلمانی در کره جنوبی در ماه آوریل، راه یابی یک زن فیلیپینی به پارلمان واکنش تند بسیاری از سیاستمداران را به همراه داشت.


۱۳۹۱/۳/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...