نسخه چاپی

ترس اسرائیل از حمله مجدد به غزه

رادیو رژیم‌صهیونیستی پس از پایان نشست 5 ساعته كابینه امنیتی این رژیم، به نقل از منابعی در داخل جلسه گزارش داده است كه ارزیابی‌های تل‌آویو حاكی از آن است كه تلاش برای اشغال مجدد غزه به قیمت جان صدها نظامی اسرائیلی تمام می‌شود.

به گزارش نما به نقل از فارس ، رادیو رژیم‌صهیونیستی بامداد شنبه گزارش داد که ارزیابی‌‌های تل‌آویو حاکی از آن است که تلاش برای تصرف مجدد نوار غزه می‌تواند به قیمت جان صدها نظامی اسرائیلی و همچنین تأثیرات فوری بر اقتصاد، تمام شود.

رادیو رژیم‌صهیونیستی این گزارش را به نقل از منابع حاضر در نشست کابینه امنیتی این رژیم، منتشر کرده است. کابینه کوچک رژیم‌صهیونیستی جمعه شب برای بررسی تحولات غزه به خصوص در سایه اسارت یک نظامی خود به دست نیروهای مقاومت، تشکیل جلسه داد. این نشست پس از 5 ساعت بدون اعلام نتیجه رسمی، پایان یافت.

یک نظامی رژیم‌صهیونیستی روز جمعه در جریان تجاوز نیروهای این رژیم به رفح و ساعتی پیش از آغاز آتش‌بس 72 ساعته، به اسارت نیروهای مقاومت درآمد. ارتش رژیم‌صهیونیستی با تائید اسارت یک نظامی خود، آزادی فوری وی را خواستار شده است.

از ابتدای حملات رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه و به خصوص پس از آغاز عملیات زمینی، نیروهای مقاومت ضربات سختی را به ارتش اسرائیل وارد کرده‌اند. تل‌آویو تاکنون مرگ دستکم 61 نظامی خود را تائید کرده است. نیروهای مقاومت فلسطینی می‌گویند این آمار بیش از 130 نفر است، اما صهیونیست‌ها از بیم اعتراضات داخلی، از اعلام رسمی آن خودداری می‌کنند.
ثبت: ۱۳۹۳/۵/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...