ضرر دلالان از ماجرای كارت‌جعلی فوتبالی‌ها

پس از برخورد قانونی با بازیكنان جاعل كارت‌های خدمت سربازی، یك قشر از فوتبال دچار ضرر شدیدی شد.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین، ماجرای کارت جعلی خدمت سربازی اگرچه پایان جالبی برای بازیکنان نداشت اما یک قشر، بیش از فوتبالیست‌ها از لو رفتن این کارت‌ها متضرر شدند. نام این قشر که اکثرشان مشغول مکیدن خون فوتبال هستند، قشر «دلالان» است.

آنها برای برخی از بازیکنان دارای کارت جعلی خدمت سربازی، به قول خودشان زحمات زیادی کشیده‌اند. یکی از این دلالان وقتی از ادامه حضور بازیکنش در یک تیم معتبر ناامید شده بود، گفت: «این موضوع برای خود فوتبالیست نمی‌تواند به اندازه ما ضرر به همراه داشته باشد. آن فوتبالیست دو سال در یک باشگاه نظامی فعالیت می‌کند و بعد برمی‌گردد و به تیم دیگری می‌رود اما تکلیف ما چه می‌شود که در ابتدای فصل این همه فعالیت کردیم تا این فوتبالیست‌ها تیم پیدا کنند.»

بازیکنانی که کارت‌های خدمت سربازی جعلی داشتند، باید به تیم‌های نظامی بروند و به جای قراردادهای میلیارد تومانی، فقط با ماهی 150 هزار تومان فوتبال بازی کنند! این مسأله می‌تواند ضرر وحشتناکی به فعالیت دلالان فوتبالی بزند و از این رو، این قشر پُرکار که هر روز بر تعدادشان افزوده می‌شود، نگران آینده کاری خود شده‌اند!

بد نیست بدانید دلالان فوتبال تنها می‌توانند 10 درصد از قرارداد بازیکنان طرف قرارداد را به خود اختصاص دهند و با این وجود آنها به ازای هر ماه فقط 15 هزار تومان از طریق بازیکنان سرباز خود درآمدزایی خواهند داشت.
ثبت: ۱۳۹۳/۸/۱۵