قبایل یمن تعدادی سعودی را اسیر كردند

شیخ حسن ابو هدره رئیس انجمن جوانان منطقه "كیل" اعلام كرد كه قبایل یمنی تعدادی از نظامیان عربستانی را اسیر كرده اند كه فیلم آنها به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، رئیس انجمن جوانان یمن اعلام کرد که قبایل یمنی تعدادی از نظامیان عربستانی را اسیر کرده‌اند که فیلم آنها به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، شیخ حسن ابو هدره رئیس انجمن جوانان منطقه "کیل" اعلام کرد که قبایل یمنی تعدادی از نظامیان عربستانی را اسیر کرده اند که فیلم آنها به زودی منتشر خواهد شد.

ابو هدره با اعلام اینکه قبایل یمنی از مواضعی که روز گذشته در نجران در اختیار گرفته بودند عقب نشینی نکرده اند گفت که در این حمله قبایل یمن مقادیری موشک هم به غنیمت گرفته‌اند.

برخی منابع یمنی گزارش دادند که 4 پایگاه سعودی همچنان تحت سیطره قبایل یمن است و هیچ سعودی در داخل آن نیست.

منابع یمنی از کشته شدن «علی ناصر هادی» فرمانده منطقه چهارم عدن و از وابستگان عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور فراری یمن و نیز دو تن از همراهان وی در جریان درگیری با ارتش و کمیته های مردمی در استان عدن خبر دادند.

منابع یمنی همچنین گزارش دادند که روز گذشته بیش از 300 راکت در منطقه مرزی با نجران شلیک شد و به برج ها و مکان های تجمع سعودی‌ها از حجه تا حرب اصابت کرد.

۱۳۹۴/۲/۱۶

اخبار مرتبط