احتمال انتشار تبلت اقتصادی HTC

بر اساس شایعه ای كه از جانب upleaks انتشار یافته كمپانی HTC در حال آماده سازی یك تبلت جدید اقتصادی است. این منبع می افزاید تبلت مورد بحث احتمالاً در سه ماهه دوم سال جاری آماده و رونمایی خواهد شد و بدین ترتیب احتمال می رود تایوانی ها طی هفته های آینده مراسمی را جهت معرفی محصول تازه ی خود در نظر گیرند.

به گزارش نما ، بر اساس شایعه ای که از جانب upleaks انتشار یافته کمپانی HTC در حال آماده سازی یک تبلت جدید اقتصادی است. این منبع می افزاید تبلت مورد بحث احتمالاً در سه ماهه دوم سال جاری آماده و رونمایی خواهد شد و بدین ترتیب احتمال می رود تایوانی ها طی هفته های آینده مراسمی را جهت معرفی محصول تازه ی خود در نظر گیرند.

منبع منتشر کننده ی این خبر در مورد مشخصه های فنی گجت پیش تر اشاره شده حرفی به میان نیاورده و لذا فعلاً اطلاعاتی در مورد سایز نمایشگر، رزولوشن، چیپست و… آن در دسترس نیست، این منبع تنها به ذکر این نکته که تبلت جدید با اسم رمز HTC H7 نامگذاری شده بسنده کرده و البته بر اساس همین اسم رمز می توان حدس زد که با تبلتی ۷ اینچی طرف هستیم که گزینه ای بسیار مناسب برای محصولات اقتصادی به حساب می آید.

ناگفته نماند از زمانی که گوگل تصمیم گرفت نکسوس ۹ را از طریق برند تایوانی فوق الذکر به بازار عرضه نماید، این برند و مدیرانش در دیدگاه های خود اشاره داشتند که تمایل دارند حضوری پر رنگ تر را در بازار تبلت ها تجربه نمایند و این حضور را تنها به همکاری با گوگل محدود نخواهند کرد.

آخرین باری که شاهد شایعه ای در رابطه با توسعه ی تبلتی تازه توسط HTC بودیم باز می گردد به زمانی که گفته می شد این کمپانی قصد دارد نکسوس ۹ را با چیپستی از مدیاتک برای بازار چین آماده سازی نماید، که البته این خبر هرگز واقعیت نیافت.

۱۳۹۴/۲/۲۴

اخبار مرتبط